wersja testowa serwisu

Weekend z BSC Termy Poddębice - Puchar Polski Seniorów

Weekend z BSC Termy Poddębice - Puchar Polski Seniorów

Przed seniorami Beach Soccer Club Termy Poddębice kolejne turniejowe zmagania. Podopieczni Marcina Olejniczaka wezmą udział w rozgrywkach Pucharu Polski.

W dniach 16-18 lipca na Stadionie Letnim w Gdańsku odbywać się będzie turniej Pucharu Polski w Beach Soccerze. W stawce są Termy Poddębice. Podobnie jak przy okazji wcześniejszych turniejów, przeprowadzimy relację live z wyjazdu poddębiczan. Będziemy informować zarówno o wynikach, jak i czasie wolnym drużyny. Zachęcamy do śledzenia.

Czwartek, 15 lipca, 18:00: Część drużyny jest już w Gdańsku. Na godzinę 20:30 zaplanowany trening.

Czwartek, 15 lipca, 20:15: Trening rozpoczął się z półgodzinnym wyprzedzeniem. Zawodnicy prowadzą zajęcia na głównym boisku.

Czwartek, 15 lipca, 21:50: Na kanale Potrafi TV pojawił się harmonogram transmisji z weekendowego turnieju. Niestety nie ma w nim spotkań Term Poddębice, jednak może się to zmienić. 

Piątek, 16 lipca, 8:00: Na godzinę 9:30 zawodnicy mają zaplanowane śniadanie, po którym odbędzie się tradycyjna odprawa. Pierwsze dzisiejsze spotkanie BSC Termy Poddębice rozegra o godzinie 13:00, a rywalem będzie BSC Pro-Fart Jeżów.

Piątek, 16 lipca, 9:15: Przed śniadaniem zawodnicy odbyli się krótki spacer. Humory dopisują, oby przełożyło się to na formę na boisku.

Piątek, 16 lipca, 10:30: Ważne informacje napłynęły z Gdańska. Oba dzisiejsze mecze Term Poddębice mają odbyć się na boisku numer dwa, co oznacza, że na pewno nie będzie z nich przeprowadzana transmisja na żywo. 

Piątek, 16 lipca, 12:00: Drużyna już po odprawie. Poznaliśmy także kadrę na mecz. Jak udało nam się ustalić, w meczu z BSC Pro-Fart Jeżów na trybunach zasiądą Filip Mańka, Marcin Woźniak i Jakub Stegliński. Do dyspozycji trenera będą: Hubert Andrysiewicz, Michał Sokołowicz - Kamil Jesionowski, Antoni Frącek, Wiktor Śpiączka, Sebastian Chmielecki, Patryk Chmielecki, Damian Dominowski, Arkadiusz Stajewski, Szymon Sobańda.

Przy okazji, serdecznie dziękujemy fizjoterapeucie drużyny, Dominikowi Stefańskiemu, za pomoc w prowadzeniu relacji.

Piątek, 16 lipca, 12:45: Drużyna już po rozgrzewce. Mamy też dobrą wiadomość dla kibiców. Na profilu BSC Termy Poddębice w TYM MIEJSCU odbędzie się transmisja na żywo z meczu!

Piątek, 16 lipca, 14:00: Z wysokiego "C" zmagania w Pucharze Polski rozpoczęli zawodnicy BSC Termy Poddębice. Podopieczni Marcina Olejniczaka dość pewnie pokonali BSC Pro-Fart Jeżów 9:4. Tylko w pierwszej połowie meczu wynik oscylował na granicy remisu, później na boisku dominowali już poddębiczanie. Łupem strzeleckim podzielili się: Patryk Chmielecki (2), Sebastian Chmielecki (3), Kamil Jesionowski, Szymon Sobańda, Arkadiusz Stajewski i Damian Dominowski. 

Kolejny mecz o godzinie 18:00. Rywalem naszej drużyny będzie Boca Gdańsk.

Piątek, 16 lipca, 15:45: Drużyna już po wspólnym obiedzie. Aktualnie trwa regeneracja i odpoczynek przed kolejnym meczem. O wszystko dba Dominik Stefański (Jak ręką odjął - Mobilny Masażysta), który zapewnia, że wszyscy są gotowi do gry. Delikatne urazy zostały od razu wyeliminowane.

Piątek, 16 lipca, 16:17: Trwa odprawa przed meczem z Bocą Gdańsk. Warto podkreślić, że mecz odbędzie się jednak z głównym boisku Stadionu Letniego, a transmisję na żywo przeprowadzi kanał Potrafi TV - w TYM MIEJSCU.

Piątek, 16 lipca, 17:45:Poznaliśmy kadrę na spotkanie z Bocą Gdańsk. Tym razem na trybunach zasiądą Hubert Andrysiewicz, Jakub Stegliński i Arkadiusz Stajewski. Trener Marcin Olejniczak przekazał też ostatnie wskazówki zawodnikom. Transmisję na żywo przeprowadzi kanał Potrafi TV - w TYM MIEJSCU.

Piątek, 16 lipca, 19:15: W meczu na szczycie grupy E, BSC Termy Poddębice niestety uległ Boce Gdańsk 2:4. Przed długi czas na tablicy wyników utrzymywał się remis. Najpierw 0:0, następnie - po trafieniu Patryka Chmieleckiego - 1:1. Niestety później gdańszczanie zdobyli trzy gole, a podopieczni Marcina Olejniczaka tylko jednego, a jego autorem był Wiktor Śpiączka.

Jutro ostatni mecz grupowy z Sośnicą Gliwice. Początek o godzinie 13:00.

Piątek, 16 lipca, 22:00:Podsumowanie pierwszego dnia zmagań znajduje się w TYM MIEJSCU

Sobota, 17 lipca, 8:40: Trener Marcin Olejniczak w kilku zdaniach podsumował dwa pierwsze mecze. Szczegóły w TYM MIEJSCU.

Sobota, 17 lipca, 10:05: Drużyna już po wspólnym śniadaniu. Za chwilę zawodnicy udadzą się do fizjoterapeuty Dominika Stefańskiego, który pomoże im w odpowiednim przygotowaniu się do kolejnego dnia pucharowych zmagań. Na godzinę 11:30 zaplanowano odprawę, natomiast o godzinie 13:00 rozpocznie się ostatni mecz fazy grupowej z Sośnicą Gliwice.

Sobota, 17 lipca, 11:35: Trwa odprawa przed spotkaniem z Sośnicą Gliwice. Za chwilę zawodnicy wyruszą na Lotos Stadion Letni. 

Jak przekazał nam Dominik Stefański, na szczęście żaden z zawodników nie uskarża się na kontuzje. Ostatnie wskazówki trenera zostały przyjęte bardzo pozytywnie, drużyna jest zmotywowana, aby odnieść kolejne zwycięstwo!

Sobota, 17 lipca, 12:30: Trener wybrał kadrę na mecz. Tym razem na trybuny odesłani zostali Filip Mańka, Marcin Woźniak i Arkadiusz Stajewski. 

Sobota, 17 lipca, 14:30:Wiele emocji przyniosło ostatnie spotkanie fazy grupowej, w którym Termy Poddębice mierzyły się z Sośnicą Gliwice. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla naszej drużyny, która prowadziła 3:1 i wydawało się, że kolejne gole to tylko kwestia czasu. Niestety, powróciły koszmary z poprzednich meczów, rywale zdołali doprowadzić do wyrównania.

Ostatecznie regulaminowy czas gry zakończył się remisem 4:4. W dogrywce oba zespoły zdobyły po jednym trafieniu i o rozstrzygnięciu meczu musiały zadecydować rzuty karne. W tym elemencie minimalnie lepsi okazali się rywale i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa. 

Dla naszej drużyny strzelali: Patryk Chmielecki, Szymon Sobańda, Jakub Stegliński oraz Sebastian Chmielecki. W dogrywce trafił ponownie Patryk Chmielecki.

Teraz Termy będą walczyć o miejsca 9-16. Kolejny mecz o godzinie 18:30, rywalem będzie BSC Pro-Fart Jeżów.

Sobota, 17 lipca, 17:45: BSC Termy Poddębice zakończył mecze na dziś. Drużna Pro-Fart Jeżów zrezygnowała z gry i poddębiczanie zwyciężyli walkowerem. Jutro walka o miejsca 9-12. Wkrótce poznamy rywala.

Niedziela, 18 lipca, 9:20: Zawodnicy Term Poddębice rozpoczęli ostatni dzień turnieju. Od godziny 9:00 trwa mecz o miejsca 9-12. Przeciwnikiem Rapid Lublin.

Niedziela, 18 lipca, 9:55: Zwycięsko z pojedynku z Rapidem Lublin wyszły Termy Poddębice. Podopieczni Marcina Olejniczaka pokonali rywala 4:3, a po dwa gole zdobyli Wiktor Śpiączka i Patryk Chmielecki.

Tym samym poddębiczanie powalczą o 9 miejsce turnieju. Mecz odbędzie się o godzinie 12:00.

Niedziela, 18 lipca, 12:40: Z opóźnieniem rozpoczał się mecz o 9 miejsce, w którym Termy Poddębice grają z Sośnicą Gliwice. Transmisję na żywo przeprowadza kanał Potrafi TV - w TYM MIEJSCU.

Niedziela, 18 lipca, 13:50: Na dziewiątym miejscu zmagania w Pucharze Polski w Beach Soccerze zakończyli zawodnicy BSC Termy Poddębice. W swoim ostatnim meczu podczas tego weekendu nasza drużyna pokonała Sośnicę Gliwice 7:5, czym zrewanżowała się za przegraną w fazie grupowej. Warto podkreślić, że po dwóch tercjach to rywale byli bliżej wygranej, gliwiczanie prowadzili bowiem 5:3.

Gole dla Term zdobyli: Antoni Frącek (2), Wiktor Śpiączka (2), Patryk Chmielecki (2). Jedno trafienie było samobójcze.

fot. Potrafi TV

Niedziela, 18 lipca, 17:35: Zdobywcą Pucharu Polski została drużyna FBS Kolbudy, która w finale po rzutach pokonała FC10 Zgierz Na najniższym stopniu podium stanęli gracze KP Łódź.

Dziękujemy, że byliście z nami podczas tego turnieju. Za tydzień widzimy się w Poddębicach.

fot. Potrafi TV