wersja testowa serwisu

Z podniesionymi głowami przed ostatnim meczem fazy grupowej. Termy Poddębice po pierwszym dniu Pucharu Polski

Z podniesionymi głowami przed ostatnim meczem fazy grupowej. Termy Poddębice po pierwszym dniu Pucharu Polski

Zwycięstwo i przegrana - tak wygląda bilans dzisiejszych meczów w wykonaniu BSC Termy Poddębice podczas Pucharu Polski w Beach Soccerze.

Z dobrej strony w pierwszym dniu Pucharu Polski w Beach Soccerze pokazali się zawodnicy Term Poddębice. Nasza drużyna cały czas liczy się w walce o awans do kolejnej fazy.

Jutro ostatni mecz w fazie grupowej, a rywalem poddębiczan będzie Sośnica Gliwice. Spotkanie to zadecyduje o tym, kto zajmie drugie miejsce w grupie E. Przypomnijmy, że trzy najlepsze drużyny z drugich miejsc w swoich grupach uzyskają awans do fazy pucharowej.

-  Pozostał mały niedosyt. Mecz (z Bocą Gdańsk - przyp red.) mógł się podobać. Musimy teraz przez te kilkanaście godzin podnieść się mentalnie do góry i wyjść na mecz z Sośnicą i grać o pełną pulę. My kończymy zmagania grupowe, więc będziemy wiedzieć, jaki ewentualnie wynik musimy osiągnąć, aby móc myśleć o grze w ćwierćfinale. Wierzę w zespół - mówi stanowczo trener Marcin Olejniczak.

Dzisiejsze wyniki Term:

BSC Pro-Fart Głowno - BSC Termy Poddębice 4:9
Patryk Chmielecki (2), Sebastian Chmielecki (3), Kamil Jesionowski, Szymon Sobańda, Arkadiusz Stajewski i Damian Dominowski

BSC Termy Poddębice - Boca Gdańsk 2:4
Chmielecki Patryk, Śpiączka Wiktor

Pozostałe wyniki w grupie E:
Boca Gdańsk - Sośnica Gliwice 5:2
BSC Pro-Fart Jeżów - Sośnica Gliwice 6:7

Aktualna tabela:
1. Boca Gdańsk - 6 pkt., 9-4 (Bramki)
2. BSC Termy Poddębice - 3 pkt., 11-8
3. Sośnica Gliwice - 3 pkt., 9-11
4. BSC Pro-Fart Jeżów - 0 pkt., 10-16

Kadra BSC Termy Poddębice: Hubert Andrysiewicz, Michał Sokołowicz, Filip Mańka - Kamil Jesionowski, Antoni Frącek, Wiktor Śpiączka, Sebastian Chmielecki, Patryk Chmielecki, Damian Dominowski, Arkadiusz Stajewski, Marcin Woźniak, Jakub Stegliński, Szymon Sobańda.

Trener: Marcin Olejniczak
Kierownik: Patryk Pilarczyk
Fizjoterapeuta: Dominik Stefański

Zobacz zdjęcia: