wersja testowa serwisu

Trener BSC Termy Poddębice o pierwszych dwóch meczach. „Musimy czekać do końca fazy grupowej”

7DF10306-95F9-4720-B35F-8819E5C6CD24

Trener Term Poddębice - Marcin Olejniczak, w kilku zdaniach podsumował dwa pierwsze mecze w turnieju Pucharu Polski w Beach Soccerze.

BSC Pro-Fart Jeżów - BSC Termy Poddębice 4:9

Pamiętajmy, że graliśmy z zespołem, który gra w Ekstraklasie Beach Soccera. Cieszy wygrana i rozmiary zwycięstwa, ale znów się powtarzają błędy, po których traciliśmy bramki - mówi Marcin Olejniczak.

BSC Termy Poddębice - Boca Gdańsk 2:4

- Bardzo dobry mecz. Zostawiliśmy dużo zdrowia, za co bardzo dziękuję zawodnikom. Widać, że bardzo chcieli wygrać mecz z Mistrzem Polski. Jest niedosyt, ponieważ byliśmy równorzędnym przeciwnikiem, a nawet momentami ciut lepszym. Mieliśmy więcej sytuacji bramkowych, ale bramkarz Boci stanął w kilku sytuacjach na wysokości zadania i pokazał, że gra w reprezentacji nie jest przypadkowa. Boca wygrała troszkę szczęśliwie, mając w składzie czterech reprezentantów Polski, a zwycięzców się nie sądzi. To oni zajmują pierwsze miejsce w grupie i grają w ćwierćfinale. My natomiast musimy poczekać do końca fazy grupowej. Przy naszym ewentualnym wygranym meczu zobaczymy, czy będziemy w tej trójce zespołów z drugich miejsc. Mam nadzieję, że tak się stanie - dodaje trener poddębiczan.