wersja testowa serwisu

Zmiany w obsłudze interesantów Urzędu Miasta w Uniejowie

herb-na-strone

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, od poniedziałku 12 października 2020 r. Urząd Miasta w Uniejowie przechodzi na pracę w systemie „jednego okienka", tak aby do minimum ograniczyć konieczność poruszania się po całym urzędzie.

W tym czasie wizyty interesantów zostają ograniczone do tymczasowego biura podawczego, znajdującego się w wejściu do budynku urzędu. Wewnątrz znajdą Państwo wszystkie niezbędne druki, które po wypełnieniu należy wrzucić do przygotowanej w tym celu skrzynki. Do Państwa dyspozycji na miejscu działa również telefon, za pomocą którego można połączyć się z sekretariatem lub wezwać pracownika odpowiedniego działu. Proszę pamiętać, że z uwagi na potrzebę zachowania dystansu społecznego, w biurze podawczym może przebywać tylko jedna osoba w danym czasie.

Prosimy o załatwianie wszelkich spraw niewymagających osobistej wizyty w Urzędzie w następujących formach:

  1. za pośrednictwem usług internetowych – ePUAP (https://epuap.gov.pl)
  2. za pośrednictwem e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  3. za pośrednictwem korespondencji tradycyjnej na adres: Urząd Miasta w Uniejowie, ul. Bł. Bogumiła 13, 99-210 Uniejów
  4. telefonicznie pod numerem: 63 288 97 44/40

Wszelkie dokumenty przyniesione osobiście można zostawiać w „skrzynce podawczej" znajdującej się w głównym wejściu do budynku urzędu (wejście drzwiami po prawo, podjazdem dla osób niepełnosprawnych).

źródło: UM Uniejów