wersja testowa serwisu

Zmiany w kadrze i nowy bramkarz. BSC Termy Poddębice zagra w Pucharze Polski

Zmiany w kadrze i nowy bramkarz. BSC Termy Poddębice zagra w Pucharze Polski

W dniach 16-18 lipca w Gdańsku odbędzie się turniej Pucharu Polski w Beach Soccerze. W zawodach nie zabraknie drużyny Term Poddębice.

W tegorocznym turnieju udział weźmie dwadzieścia zespołów, które zostały podzielone na pięć grup. BSC Termy Poddębice rywalizować będzie w grupie E, w której znalazły się także: BSC Pro-Fart Jeżów, Boca Gdańsk oraz Sośnica Gliwice. Awans do fazy pucharowej uzyskają zwycięzcy każdej grupy oraz trzy najlepsze drużyny z drugich miejsc.

W kadrze Term Poddębice, w porównaniu z turniejem pierwszej ligi beach soccera, doszło do kilku zmian. Do Gdańska nie pojadą Adam Kapituła, Jakub Gzyl, Przemysław Sobolewski oraz Fabian Kasierski. Ich miejsce zajęli Sebastian Chmielecki, Arkadiusz Stajewski, Marcin Woźniak oraz nowa twarz w Termach - Michał Sokołowicz.

Ten ostatni do drużyny z Poddębic dołączył na chwilę przed rozpoczęciem Pucharu Polski. Sokołowicz to zawodnik występujący na pozycji bramkarza, na co dzień grający w drużynie trzecioligowego KS Kutno. Na piasku reprezentował barwy Grembacha Łódź oraz BSCC Łódź.

Tradycyjnie postaramy się przeprowadzić tekstową relację live z turnieju. Część meczów na żywo będzie transmitowana na kanale PotrafiTV w mediach społecznościowych. O szczegółach poinformujemy.

Terminarz spotkań Term Poddębice:
Piątek, 16 lipca, 13:00 - BSC Pro-Fart Jeżów - BSC Termy Poddębice
Piątek, 16 lipca, 18:00 - BSC Termy Poddębice - Boca Gdańsk
Sobota, 17 lipca, 13:00 - BSC Termy Poddębice - Sośnica Gliwice

Kadra BSC Termy Poddębice: Hubert Andrysiewicz, Michał Sokołowicz, Filip Mańka - Kamil Jesionowski, Antoni Frącek, Wiktor Śpiączka, Sebastian Chmielecki, Patryk Chmielecki, Damian Dominowski, Arkadiusz Stajewski, Marcin Woźniak, Jakub Stegliński, Szymon Sobańda.

Trener: Marcin Olejniczak
Kierownik: Patryk Pilarczyk
Fizjoterapeuta: Dominik Stefański

Zarząd BSC Termy Poddębice dziękuje za dotychczasową współpracę sponsorom: Zolux; Premium Okna, Drzwi, Bramy; Damax; Pama; Majster Poddębice; Stanisław Wiaderek Sklep Motoryzacyjny; 1000% Kobiecości; Termy Poddębice; Vesmo; Ekomel; Studio Jagi; Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Poddębice; Gmina Poddębice.