wersja testowa serwisu

Zapinamy pasy i startujemy. Przed nami pierwsza kolejka Poddębickiej Ligi Halowej 2021/22

Zapinamy pasy i startujemy. Przed nami pierwsza kolejka Poddębickiej Ligi Halowej 2021/22
fot. archwium PLH

Na piątek, 19 listopada zaplanowano pierwszą kolejkę nowego sezonu w Poddębickiej Lidze Halowej. Rozgrywki wracają po roku przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa.

O miano najlepszej powalczy dwanaście zespołów. Wśród nich są starzy wyjadacze, ale i takie drużyny które zadebiutują w Poddębickiej Lidze Halowej. Jedno jest pewne, emocji na pewno nie zabraknie, a na łamach EPD24 postaramy się przekazywać jak najwięcej informacji dotyczących rozgrywek.

Terminarz 1. kolejki - 19 listopada:
18:00 - Fanatycy - Kopa Squad
18:40 - JTI Gostków - Papricioza
19:20 - FC Zbieranina - Reset&Jro
20:00 - Premium - Galaktyczni
20:40 - Angry Boys - AA Awaria na Budowie
21:20 - Young Boys - Żółta Łódź Podwodna

Organizatorzy zachęcają kibiców do wzięcia udziału w Lidze Typera. Jest to nowość, którą zapowiadaliśmy kilka dni temu. Jak przystąpić do zabawy?

- Wszystkich sympatyków oraz kibiców już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy w Lidze Typerów. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, do niczego nie zobowiązuje i nie wiąże się z żadną odpowiedzialnością - informują przedstawiciele PLH. - Konkurs polega na zgadywaniu wyników meczy piłkarskich, które są rozgrywane w realnym świecie, a dokładnie meczy PLH. Typować mogą wyłącznie zarejestrowani gracze. Konkurs pozwala rywalizować z innymi graczami, jak również walczyć o atrakcyjne nagrody.

Wszystkie szczegóły dotyczące Ligi Typera, wraz z regulaminem dostępne są w TYM MIEJSCU.

Organizatorzy apelują do uczestników Poddębickiej Ligi Halowej, zarówno zawodników, jak i kibiców o przestrzeganie aktualnych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Nieodpowiedzialne zachowanie może doprowadzić do zamknięcia hali dla kibiców, a nawet przerwanie rozgrywek.