Za nami Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach

bieganie_pixabay2
fot. pixabay / ilustracyjne

W minioną niedzielę, 19 listopada 2023 roku, w malowniczych terenach poddębickiego lasu odbył się Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach. Na starcie stanęło ponad stu pasjonatów biegu, którzy zmierzyli się z pięciokilometrowym dystansem. Tuż po nim, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy puchar z rąk Komendanta. Nie zabrakło emocji i niespodzianek.

Wydarzenie otworzył Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach młodszy inspektor Adam Kolasa, który już na wstępie podziękował uczestnikom za przybycie. Podkreślił, że 105 zapisanych zawodników nawiązuje do 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, którą obchodziliśmy tydzień temu. Życząc wszystkim rywalizacji w duchu fair-play, Komendant przypomniał, że podczas tego biegu każdy zawodnik jest zwycięzcą i tym samym każdy otrzyma z jego rąk puchar.

Niesamowita energia i uśmiech to cechy, które dominowały u zawodników tuż przed rozpoczęciem biegu. Rozgrzewkę poprowadziła podkomisarz Marta Mysur - Mistrzyni Świata Seniorów w Taekwondo oraz Mistrzyni Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, na co dzień funkcjonariuszka Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Punktualnie o godzinie 11:00 ponad stu biegaczy zgromadziło się na linii startu, aby podjąć wyzwanie i zmierzyć się z pięciokilometrową trasą wyznaczoną w poddębickim lesie.

Po przekroczeniu linii mety, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy puchar z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach. Atmosfera na mecie była niesamowita. Kibice witali każdego gorącymi oklaskami, nagradzając wysiłek włożony w pokonanie trasy.

Sam bieg to nie wszystko, co organizatorzy przygotowali dla uczestników. Zawodnicy mieli okazję wziąć udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród, a warunkiem uczestnictwa było… ukończenie biegu.

Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach został zorganizowany we współpracy z Poddębickim Klubem Biegacza Zdyszani.pl oraz przy współudziale zarządu Geotermia Poddębice sp. z o.o.

Źródło: KPP Poddębice