Za kilka dni pierwszy turniej Ekstraklasy Beach Soccera. Poznaliśmy kadrę Term Poddębice

FFF09489-B48C-4C45-8251-28AC10DBB016

Beach Soccer Club Termy Poddębice przygotowuje się do nowego sezonu Ekstraklasy Beach Soccera. Pierwszy turniej odbędzie się już w dniach 30 maja - 1 czerwca.

Poddębiczanie przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli już w lutym. Następnie ogłoszono nazwisko nowego trenera, którym został znany w regionie - Robert Czekalski.

- Rozpoczynamy przygotowania do nadchodzącego sezonu od mocnego akcentu! Dzięki uprzejmości trenerom z ProSkillz oraz czujnym okiem Daniela Głowackiego (Master Reha Clinic) odbyliśmy testy motorycznyne i przygotowania fizycznego w obiektach Termy Poddębice - mówią przedstawicielw klubu.

Od kwietnia Termy Poddębice trenują na swoich obiektach dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Do tej pory podopieczni Roberta Czekalskiego rozegrali jeden mecz kontrolny z KP Łódź. Przed poddębiczanami jeszcze spotkania z FC10 Zgierz czy Włókniarzem Pabianice.

Pierwszy turniej Ekstraklasy Beach Soccera odbędzie zię w dniach 30 maja - 1 czerwca w Gdańsku. Poznaliśmy już kadrę Term na te zawody.

Kadra BSC Termy Poddębice na pierwszy turniej Ekstraklasy:
1. Maciej Marciniak BR (nowy zawodnik)
2. Adam Orlik BR (nowy zawodnik)
3. Sebastian Ostrowski BR
4. Witold Ziober (nowy zawodnik)
5. Marek Gajda (nowy zawodnik)
6. Mateusz Wardziński (nowy zawodnik)
7. Sebastian Chmielecki
8. Patryk Chmielecki (nowy zawodnik)
9. Arkadiusz Stajewski (Kapitan)
10. Wiktor Śpiączka
11. Alan Czekalski (nowy zawodnik)
12. Bartek Placek
13. Antoni Frącek
14. Kamil Jesionowski
15. Konrad Moks