Wkrótce 2. Turniej o Puchar Burmistrza Uniejowa w Piłce Nożnej

pilka-nozna-siatka
fot. ilustracyjne

Burmistrz Uniejowa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w drugim, letnim turnieju piłki nożnej. Okazją do rozgrywek piłkarskich jest Jubileusz 10cio lecia Uzdrowiska Termalnego Uniejów.

Pierwszy turniej odbył się na Hali w Uniejowie w marcu br. Wtedy ze zwycięstwa cieszyła się drużyna z Brzezin, która w meczu o pierwsze miejsce pokonała ekipę z Lekaszyna.

Obrona pierwszego miejsca będzie teraz zdecydowanie trudniejsza, ponieważ w drugim turnieju udział zapowiedziały już drużyny, m.in. Old-Boy'ów. Z uwagi na duże zainteresowanie młodszych sportowców naszej gminy w drugiej edycji będą mogli zagrać także niepełnoletni zawodnicy. Najmłodszymi uczestnikami będą mogli być mieszkańcy Gminy Uniejów urodzeni w 2006 roku, po uprzedniej pisemnej zgodzie rodzica bądź opiekuna prawnego.

Do turnieju mogą zgłaszać się drużyny złożone z mieszkańców gminy – na zasadzie dobrowolności, np. mieszkańcy poszczególnych sołectw, druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych, pracownicy zakładów pracy lub członkowie organizacji. Każda zgłoszona drużyna może składać się maksymalnie z 10 osób.


Zapraszamy drużyny oraz kibiców do wzięcia udziału w turnieju, który zostanie rozegrany zostanie na kompleksie boisk im. Włodzimierza Smolarka w niedzielę, 5 czerwca br. Początek godz. 15.00.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z załącznikami (TUTAJ). Zgłoszenia drużyn przyjmujemy na podstawie dostarczonych formularzy, zgód i oświadczeń.

Kontakt:

Szymon Bugajak – koordynator

tel.: 600 795 983

e-mail: urzad@aolczyk

Źródło: UM Uniejów