wersja testowa serwisu

W weekend Termalny Puchar Poddębic w Beach Soccerze. Wiemy, jakie zespoły powalczą o zwycięstwo

b2ap3_thumbnail_e0b842f2a9abb1c94c8ffb210dd81ca0

Coraz mniej niewiadomych przed weekendowym Termalnym Pucharem Poddębic w Beach Soccerze. Organizatorzy podali nazwy drużyn, które powalczą o triumf.

Osiem zespołów seniorskich i przynajmniej siedem juniorskich powalczy p zwycięstwo w Termalnym Pucharze Poddębic w Beach Soccerze, który odbędzie się już w najbliższy weekend. Wczoraj (7 września) odbyło się losowanie grup drugiego dnia zmagań, w którym na piasku pojawią się seniorzy.

Grupa A
Profart Głowno
FC10 Zgierz
BSC Termy Poddębice
Hemako Sztutowo

Grupa B
Millenium Gliwice
Milenium Gliwice U21
Futsal & Beach Soccer Kolbudy
Zgoda Chodecz

Dzień wcześniej do rywalizacji przystąpią zespoły juniorskie.Do tej pory do turnieju zgłosiło się siedem ekip: BePro Zgierz, Progres Akademia Piłkarska Zygry, UKS Olimpijczyk Pęczniew, KEEZA Termy Ner Poddębice, Szkółka Piłkarska Teofilek, Victoria Rąbień 2010 (Victoria Rąbień) i Piast Gliwice - Futsal Junior. Losowanie w tej kategorii wiekowej odbędzie się w sobotę, 12 września tuż przez rozpoczęciem rozgrywek.

Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę podczas trwania całego turnieju, o którą zadba m.in. DJ. Nie zabraknie w pełni wyposażonego stadionu, cateringu czy atrakcji dla dzieci.