wersja testowa serwisu

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejny seans w ramach Kina Letniego

kinox

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejny seans w ramach Kina Letniego, którego głównym organizatorem jest Uniejów Uzdrowisko Termalne. Tym razem widzowie obejrzą komedię produkcji polskiej.

Sobotni wieczór, wygodne leżaki i film – oto co czeka na mieszkańców Uniejowa i zainteresowanych Gości o godz. 21.30. Pokaz odbędzie się na terenie zielonym przy ApartHotelu „Termy Uniejów". Tym razem na ekranie zostanie wyświetlona polska komedia (Nie)znajomi – inspirowana włoskim hitem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Kino Letnie to propozycja spędzenia wolnego czasu, którą Uniejów Uzdrowisko Termalne jako główny organizator kieruje do mieszkańców i turystów przez okres wakacyjny. W każdy sobotni wieczór do końca sierpnia, o ile warunki pogodowe pozwolą, w różnym miejscach na terenie Uniejowa odbędą się pokazy filmowe kina pod chmurką.

Film (Nie)znajomi, który będzie można zobaczyć 7 sierpnia, to historia grupy przyjaciół, którzy podczas wspólnej kolacji decydują się zagrać w pozornie niewinną grę. Do końca spotkania będą prowadzić wszystkie rozmowy telefoniczne w trybie głośnomówiącym, a SMS-y odczytywać na głos. Jak możemy się spodziewać, niejeden niechciany sekret wypłynie na wierzch, a zabawa wywróci życie bohaterów do góry nogami. Zresztą przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Źródło: UM Uniejów