Uniejów: Amatorki oraz amatorzy gry w ping ponga poszukiwani

tenis_stolowy
fot. pixabay

Na niedzielę poprzedzającą mikołajki Towarzystwo Przyjaciół Tenisa Stołowego w Ostrowsku zaplanowało kolejne amatorskie zawody w ping ponga. Dziś ruszyły zapisy. Poniżej wyjaśniamy co należy zrobić, aby znaleźć się na liście startowej.

Czy wiedzieliście, że tenis stołowy jest najpopularniejszym na świecie sportem pod względem ilości graczy aktywnie go uprawiających? Teraz już wiecie! Mamy nadzieję, że i na terenie naszej gminy znajdzie się wiele entuzjastek oraz entuzjastów odbijania piłeczki, ponieważ za niespełna dwa tygodnie nadarzy się okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w tej dziedzinie i powalczyć o puchar oraz nagrody! Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza w Ostrowsku to kolejne wydarzenie integracyjne organizowane przez lokalne Towarzystwo Przyjaciół tego sportu.

Turniej odbędzie się w niedzielę 3 grudnia br. (początek o godzinie 11⁰⁰) i ma charakter otwarty, więc zgłosić się może dosłownie każdy kto mieszka na terenie gminy Uniejów. Organizatorzy zachęcają do udziału w rywalizacji również Panie – choć w dotychczas rozegranych spotkaniach jeszcze się to nie zdarzyło, z pewnością mamy w gminie sporo świetnych zawodniczek! Zapisy do 3 grudnia włącznie, czyli również w dniu zawodów, do godz. 10⁰⁰ prowadzi Sławomir Goszczyk pod numerem telefonu 508-313-735.

Organizatorami wydarzenia są: Burmistrz Miasta Uniejów, MGOK w Uniejowie, PGK Termy Uniejów, Towarzystwo Przyjaciół Tenisa Stołowego w Ostrowsku, Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrowsku.

Źródło: UM Uniejów