Uczniowie z najlepszymi wynikami w teście ósmoklasistów nagrodzeni przez Burmistrza Uniejowa

Bez-nazwy
arch. SP Wilamów

W czwartek, 4 lipca 2024 roku w szkołach podstawowych w Uniejowie, Wieleninie i Wilamowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla 13 uczniów klas ósmych, którzy osiągnęli najwyższe rezultaty w tegorocznych testach. 

Nagrody zostały przyznane przez Burmistrza Uniejowa i wręczone w obecności dyrektorów szkół oraz wychowawców klas VIII, którzy wspierali uczniów na ich edukacyjnej ścieżce. Wyróżnienie otrzymali uczniowie z: SP Wilamów (4 uczniów, w tym 2 z najwyższymi wynikami), SP Wielenin (3 uczniów) i SP Uniejów (6 uczniów).

Wydarzenie było okazją do uhonorowania wysiłku i zaangażowania uczniów oraz podkreślenia ich wysokich wyników edukacyjnych. Burmistrz Uniejowa, Józef Kaczmarek wyraził uznanie dla osiągnięć uczniów oraz podziękował nauczycielom i dyrektorom za ich wsparcie i zaangażowanie w procesie edukacyjnym. Uhonorowanie uczniów za wysokie osiągnięcia nie tylko motywuje ich do dalszego rozwoju, ale także inspiruje innych do podobnych wysiłków i zaangażowania w edukację.


„Z wielką radością i satysfakcją pragnę wyrazić najserdeczniejsze gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w tegorocznych testach ósmoklasistów. Wasze zaangażowanie oraz determinacja zostały właśnie docenione poprzez przyznanie nagród za osiągnięcia edukacyjne.

Rezultaty, które osiągnęliście, są dowodem Waszego niezwykłego wysiłku i zaangażowania w naukę. Jestem wzruszony Waszymi osiągnięciami i przekonany, że ta nagroda jest zasłużonym uznaniem Waszych wysiłków oraz talentu.

Dziękuję również wszystkim nauczycielom i dyrektorom szkół za ich nieocenioną pracę, wsparcie i zaangażowanie w Waszym rozwoju edukacyjnym. Wasza rola w kształtowaniu młodych umysłów i charakterów ma nieocenione znaczenie dla przyszłości naszej społeczności.

Wasze sukcesy inspirują i pokazują, jak wiele można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i determinacji. Życzę Wam dalszych sukcesów na Waszej edukacyjnej drodze oraz wszelkiej pomyślności w przyszłości".

Źródło: UM Uniejów