Turniej Ekstraklasy Beach Soccera w Poddębicach coraz bliżej. Jakie atrakcje są planowane?

beach-soccer2

W dniach 22-23 czerwca na Termy Arena Poddębice odbędzie się drugi turniej Ekstraklasy Beach Soccera. Gospodarze zawodów prowadzą przygotowania, aby zawody zostały zapamiętane na długo w beachsoccerowym światku.

Już za dwa tygodnie do Poddębic przyjedzie dziesięć najlepszych drużyn seniorskich w Polsce, rywalizujących w rozgrywkach beach soccera. Przedstawiciele Beach Soccer Termy Poddębice już nie raz pokazali, że są świetnymi gospodarzami, nie inaczej powinno być także teraz. Organizatorzy poinformowali już, że przygotowana zostanie strefa gastronomiczna. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji dla kibiców, w tym m.in. konkursów.

Fani Term Poddębice będą także mogli zakupić gadżety z herbem swojej ulubionej drużyny. W ofercie mają być bluzy, koszulki, worki, smyczki i kubki.

- Od teraz możecie zaopatrzyć się w gadżety z naszego klubu, żeby w barwach BSC, aktywnie wspierać Termalnych z trybun. Zapraszamy do zamówień poprzez wiadomość prywatną lub w komentarzu - mówią przedstawiciele BSC Termy Poddębice. - Zamówienia można składać do niedzieli, 9 czerwca do godziny 22:00. Pamiętaj! Kupując nasze gadżety, wspierasz również drużynę BSC Termy Poddębice. Dziękujemy.