wersja testowa serwisu

Trwają licytacje dla Sary Wierzbickiej. Wśród nich Mikołajkowy przejazd wozów strażackich

Trwają licytacje dla Sary Wierzbickiej. Wśród nich Mikołajkowy przejazd wozów strażackich
fot. ilustracyjne

Zarząd Miejsko-Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Poddębicach na licytację dla Sary Wierzbickiej wystawia Mikołajkowy przejazd kilku wozów strażackich OSP po terenie gminy Poddębice.

U dwuletniej Sary Wierzbickiej w lipcu 2020 r. zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. W ciągu pierwszego etapu leczenia dziewczynka przeszła SEPSĘ. Po pierwszym etapie indukcji okazało się, że Sara ma chorobę resztkową. Obecnie Sara przyjmuje codziennie ok 20 leków przeciwpadaczkowych, przeciwzakrzepowych oraz wspomagających wątrobę.

Cena wywoławcza w licytacji przygotowanej przez Zarząd Miejsko-Gminnego Związku OSP w Poddębicach to 200 zł. Licytacja trwa do 1 grudnia do godz 20:00. Licytować przejażdżkę mogą pojedyncze osoby bądź grupy osób. Po zakończonej licytacji zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Po wygranej licytacji zwycięzca proszony jest o wpłatę pieniędzy na rachunek Klubu Biegacza Zdyszani.pl: 55 2030 0045 1110 0000 0413 9560 w tytule wpisując: Licytacje dla Sary Wierzbickiej.

- Wylicytowany przejazd ochotniczych wozów strażackich OSP odbędzie się 5 grudnia - mówi Przemysław Jaszczak, prezes zarządu Miejsko Gminnego OSP w Poddębicach.

Licytacja odbywa się w TYM MIEJSCU. Można tam również znaleźć wiele innych licytacji, z których zysk zostanie przeznaczony na leczenie Sary.