Tragedia na drodze Łowicz - Skierniewice. Kilka osób nie żyje, inne są ranne

Tragedia na drodze Łowicz - Skierniewice. Kilka osób nie żyje, inne są ranne
fot. KW PSP w Łowiczu

Koszmarny finał miał wypadek na drodze krajowej nr 70 w miejscowości Bobrowniki w powiecie łowickim. Kilka osób poniosło śmierć na miejscu.

W poniedziałek (10 czerwca) przed godziną 16:00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na krajowej „siedemdziesiątce" w Bobrownikach (gm. Nieborów) czołowo zderzyły się dwa pojazdy - samochód ciężarowy i bus. W wyniku zdarzenia cztery osoby podróżujące busem marki Volkswagen poniosły śmierć na miejscu. Kilka innych zostało rannych.

Łącznie w busie podróżowało sześć osób. Dwie samodzielnie opuściły pojazd, jedną strażacy musieli wydobywać z rozbitego pojazdu.

Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe, w tym dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także zastępy straży pożarnej z JRG Łowicz, OSP Bobrowniki, OSP Nieborów i OSP Dzierzgów oraz cztery Zespoły Ratownictwa i policję.

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, DK70 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy drogami lokalnymi. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19:00.

Zobacz zdjęcia: