wersja testowa serwisu

Szlachetna Paczka rusza w Uniejowie. Gmina Uniejów szuka wolontariuszy

Zaacznik-bez-tytuu-00006-002

Pomaganie czyni nas lepszymi ludźmi, daje siłę i sprawia prawdziwą radość. Zostań Wolontariuszem i miej wpływ na realną zmianę w życiu rodzin w potrzebie!

Szlachetna Paczka to jeden z najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce szuka liderów i wolontariuszy! By Paczka mogła działać w Uniejowie potrzebny jest Lider i wolontariusze. Bez nich – pomoc do potrzebujących Rodzin z Uniejowa nie dotrze, nie dostaną swojej szansy. Dlatego nie czekaj i działaj. Dzięki Tobie ich życie może się zmienić. Lider-Wolontariusz Szlachetnej Paczki stwarza szansę na zmianę historii potrzebujących ze swojej okolicy, przywraca im godność. Ze swoim zespołem Wolontariuszy dociera z pomocą tam, gdzie inni nie mają odwagi lub są obojętni. Wolontariusze pomagają: samotnym seniorom, osobom z niepełnosprawnościami w trudnej sytuacji, przewlekle chorym, walczącym o samodzielność, doświadczonym przez los.

Jak zostać liderem/wolontariuszem?
Wypełnij krótki formularz na stronie www.superw.pl. Przejdź rozmowę rekrutacyjną ze swoim przyszłym szefem-koordynatorem. Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia Odbądź spotkanie wdrożeniowe online Podpisz niezbędne dokumenty i zacznij działać!

źródło: UM Uniejów