Rowerowy szlak biegnący przez Uniejów rekomendowany przez firmę C&A

Rokita
fot. UM Uniejów

W kalendarzu już jesień, ale na szczęście wciąż świeci nam pięknie słońce. Taka aura zachęca do kontynuacji letnich aktywności. To ostatni czas na to, aby naładować baterie na nadchodzącą zimę. Polecamy wycieczki rowerowe, ponieważ jesienne krajobrazy potrafią być niezwykle piękne i pełne barw.

Gdzie szukać inspiracji? Z podpowiedzią przychodzi firma C&A, która stworzyła swój ranking najpiękniejszych tras rowerowych w łódzkim. Pośród nich znalazł się biegnący przez Uniejów Szlak Gorących Źródeł .

Firma C&A to jedna z bardziej znanych marek odzieżowych oferująca ubrania wysokiej jakości w przystępnych cenach. Ponadto w ostatnich latach firma coraz większy nacisk kładzie na produkcję w zrównoważony sposób. Firma posiada sklepy w 20 krajach Europy, a także w obu Amerykach oraz w Azji.

W asortymencie firmy znajdują się ubrania sportowe i outdoorowe. Z tej okazji firma stworzyła internetowy przewodnik z najpiękniejszymi trasami rowerowymi w województwie łódzkim i pogrupowała je od najkrótszej – możliwej do przejechania w jeden dzień, aż po taką na którą warto poświęcić kilka dni. Pośród nich znalazł się biegnący przez Uniejów Szlak Gorących Źródeł.

Firma tworząc przewodnik ujęła w nim własny ranking najbardziej malowniczych tras ze względu na mijane po drodze krajobrazy i atrakcje turystyczne. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że Uniejów został wyróżniony w przewodniku. Przewodnik znajduje się w linku: https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/rowerowe-lodzkie

My ze swojej strony serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem i odkrywania województwa łódzkiego z perspektywy dwóch kółek.

Źródło: UM Uniejów