Reprezentacje ŁZPN U-14 i U-13 rozegrały mecze towarzyskie w Uniejowie

0c4ee49732969c4b81bc0247ab642228_images

W ośrodku im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie reprezentacje ŁZPN U-14 i U-13 rozegrały towarzyskie mecze z kadrami Podlaskiego ZPN. Starsi piłkarze wygrali swoje spotkanie 5:0, a mecz młodszych drużyn zakończył się remisem 1:1.

Zespół prowadzony przez Kornela Błażejewskiego i Łukasza Markiewicza błysnął skutecznością w drugiej połowie. Do przerwy był bezbramkowy remis, a po zmianie stron zawodnicy ŁZPN zaaplikowali rywalom pięć goli. Na listę strzelców wpisali się: Alan Siwek, Mateusz Książek, Mikołaj Kwieciński, Daniel Gryzio i Max Pawłowski.

Kadra ŁZPN U-14 grała w składzie: Kacper Jaworski - Mateusz Książek, Dawid Kaczmarek, Daniel Tutaj, Maciej Szpura - Jan Krysiak, Karol Nawrocki, Max Pawłowski - Maksymilian Wojciechowski, Daniel Gryzio, Alan Siwek oraz Marcin Żyła, Łukasz Karmazyn, Sebastian Witczak, Adrian Woźniak, Szymon Brzeziński, Mikołaj Kwieciński, Paweł Wierszak, Oskar Zawadzki.

Mniej powodów do zadowolenia mieli trenerzy Mariusz Rachubiński i Marek Przybył, prowadzący kadrę ŁZPN U-13. W tej kategorii wiekowej rozegrano trzy półgodzinne tercje. W pierwszej goli nie było, drugą gospodarze wygrali 1:0 (gol Szymona Sadzińskiego), a w trzeciej lepsi okazali się goście. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Skład kadry ŁZPN U-13: Wojciech Śmigiel - Wojciech Bloch, Filip Stępień, Marcel Lewandowski, Marcel Żyłka, Szymon Sadziński, Jan Mordaka, Maksymilian Sterniczuk, Bartosz Bugała oraz Jan Dominiuk - Dominik Latocha, Filip Szewczyk, Adam Lesiak, Jan Juśkiewicz, Olivier Chałat, Eryk Zabost, Michał Jędraszczyk, Paweł Płacheta.