wersja testowa serwisu

Poważny wypadek w Prusinowiczkach, auto roztrzaskało się o drzewa i dachowało. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia

120088954_3624903977520796_9137948423509773613_o
fot. OSP Lutomiersk

Do bardzo groźnego wypadku doszło wczoraj (22 września) w miejscowości Prusinowiczki (gm. Lutomiersk). Na miejscu pracowałī wszystkie służby ratunkowe.

We wtorek, 22 września przed godziną 21:00 w Prusinowiczkach doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego. Jak relacjonuje OSP Lutomiersk, na prostym odcinku drogi samochód osobowy marki Skoda zjechał na pobocze, uderzył w kilka drzew i dachował.

- W chwili naszego przyjazdu w rozbitym pojeździe znajdowała się młoda kobieta. Była nieprzytomna. Nieopodal pojazdu, na poboczu, znajdował się ranny drugi pasażer samochodu. Z relacji świadków wynikało, że kierujący pojazdem oddalił się do lasu - informują druhowie z Lutomierska. - Nasze działania w pierwszej fazie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy, wydobyciu poszkodowanej kobiety z rozbitego wraku oraz poszukiwaniach zaginionego kierowcy pojazdu.

Przybyłe na miejsce zespoły ratownictwa medycznego po przebadaniu i wstępnym zaopatrzeniu zabrały poszkodowanych do szpitali w Łodzi i Pabianicach. Poszukiwania zaginionego kierowcy, na wyznaczonym obszarze nie przyniosły skutku. Dalsze poszukiwania prowadziły przybyłe na miejsce patrole policji. 

Zobacz zdjęcia: