wersja testowa serwisu

Poddębiccy policjanci przypominają o obowiązujących obostrzeniach i dalej prowadzą działania na rzecz COVID-19

Poddębiccy policjanci przypominają o obowiązujących obostrzeniach i dalej prowadzą działania na rzecz COVID-19
fot. KPP w Poddębicach

W związku z rosnącym poziomem rozprzestrzeniania się koronawirusa, policjanci sprawdzają czy mieszkańcy stosują się do wprowadzonych obostrzeń. Jest to niezwykle istotne w zahamowaniu zachorowań. Policja apeluje o rozsądek, odpowiedzialność, współpracę i przestrzeganie wprowadzonych zaleceń, bo służą one ochronie życia i zdrowia nas wszystkich!

Funkcjonariusze wspólnie z pracownikami innych służb, dokonują sprawdzeń placówek handlowych, obiektów gastronomicznych, hoteli, siłowni i klubów fitness. Mundurowi dbają również o bezpieczne przemieszczanie się osób podróżujących środkami komunikacji. Przestrzeganie zasad i obostrzeń związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania pandemii, jest niezwykle istotne. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.

- Apelujemy o postępowanie zgodnie z obowiązującym prawem, pamiętając o obowiązku zakrywania ust i nosa, zachowywaniu odpowiednich odległości oraz o stosowanie się do wszelkich zaleceń i ograniczeń - apelują mundurowi.

źródło: KPP w Poddębicach