Nieudana niedziela GLKS-u Sarnów/Dalików. Nasza drużyna uległa rezerwom Sokoła

Pierwszej porażki w sezonie doznał GLKS Sarnów/Dalików. Podopieczni Radosława Surowca ulegli na własnym obiekcie rezerwom trzecioligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki.

W niedzielnym spotkaniu trener Radosław Surowiec zmuszony był do wystawienia dość eksperymentalnego składu, bowiem w kadrze zabrakło m.in. Bartka Wijasa, Adriana Krysiaka, Aleksandra Szymajdy, czy też świeżo pozyskanego z Pisi Zygry, Arkadiusza Stajewskiego.

W pierwszej połowie przewagę w posiadaniu piłki mieli przyjezdni, ale nie stworzyli sobie zbyt wielu okazji do zdobycia bramek. Groźniejsi okazali się gospodarze, jednak w dwóch dogodnych sytuacjach piłka nie znalazły drogi do bramki. W pierwszej połowie kibice goli nie oglądali.

Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie.
Rezerwy Sokoła objęły prowadzenie w 62. minucie po trafieniu Bartosza Trojanowskiego. Zaledwie 10 minut później ten sam zawodnik podwyższył rezultat spotkania na 2:0. GLKS
Sarnów/Dalików próbował jeszcze odmienić losy tego spotkania, ale większość ataków przynosiła maksymalnie kolejne rzuty rożne, które tego dnia również nie były zbyt dużym zagrożeniem pod bramką przyjezdnych. Ostatecznie GLKS Sarnów/Dalików przegrał 0:3, wynik końcowy ustalił Aleksander Jończyk, strzelając gola w doliczonym czasie gry.

Kolejny mecz już w najbliższą sobotę (28 sierpnia). Podopieczni Radosława Surowca w Byczynie zmierzą się z liderującym Nerem Poddębice. Początek o godzinie 15:00.

GLKS Sarnów/Dalików - Sokół II Aleksandrów Łódzki 0:3