wersja testowa serwisu

Niebezpiecznie na DK72, dachował samochód osobowy. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe

Niebezpiecznie na DK72, dachował samochód osobowy. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe
fot. KP PSP w Poddębicach

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały na drodze krajowej nr 72, gdzie doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia.

Zgłoszenie w tej sprawie do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Poddębicach wpłynęło o godzinie 12:21. Jak udało nam się dowiedzieć, na wysokości miejscowości Panaszew (gm. Poddębice) doszło do dachowania samochodu osobowego.

- 66-letnia kierująca na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze, zjechała na prawe pobocze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, w skutek czego auto dachowało. Kierująca była trzeźwa - poinformowała nas sierż. Beata Orłowska z KPP w Poddębicach.

W pojeździe znajdowała się tylko kierująca, którą - jak przekazał na mł. bryg. Radosław Ogrodowczyk z KP PSP w Poddębicach - przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala. Na miejscu pracowały także cztery zastępy straży pożarnej - po dwa PSP i OSP, a także policjanci.

Zobacz zdjęcia: