wersja testowa serwisu

Muzycy z Uniejowa w projekcie gitarzysty KULT

Muzycy z Uniejowa w projekcie gitarzysty KULT

Uniejowscy muzycy wystąpili w projekcie ZIMOWE JAM SESSION organizowanym przez Wojciecha Jabłońskiego – gitarzystę zespołu KULT, multiinstrumentalistę, kompozytora, inżyniera dźwięku oraz producenta muzycznego.

Muzyk w styczniu 2021 na swoim fanpage umieścił post zapraszający do udziału we wspólnej zabawie pod nazwą ZIMOWE JAM SESSION. Zabawa polegała na dograniu swojego instrumentu do podkładu gitarowego stworzonego przez muzyka.

Uczestnicy dogrywali się z audio i video. Z otrzymanych materiałów powstał klip, który od wczoraj można oglądać na youtubowym kanale Wojtek Jabłoński Official.

W utworze wykorzystano nagrania 37 muzyków, z czego aż 7 instrumentalistów i jedna wokalista pochodzi z uniejowskiej formacji UGI, która zawiązała się z muzyków towarzyszących projektom artystycznym realizowanym przez Uniejowskie Stowarzyszenie „AKTYWNI".

W klipie zobaczymy i usłyszymy: Bartka Wroniszewskiego (perkusja), Łukasza Mosiagina (bas), Marcina Jaskiewicza (gitara), Jakuba Piegota (saksofon), Maksymiliana Milczarka (puzon), Piotra Woźniaka (tamburyn), Małgorzatę Frontczak ze Zgierza (wokal) oraz przygrywającego na trąbce Przewodniczącego Rady Miejskiej w Uniejowie Mirosława Madajskiego.

ZIMOWE JAM SESSION, to już drugi tego typu projekt zainicjowany przez Wojciecha Jabłońskiego. Pierwszym z nich była jego letnia edycja. W międzyczasie powstał również KIDS JAM SESSION 2020 z udziałem dzieci.

Instrumentalistom i wokalistce z formacji UGI serdecznie gratulujemy uczestnictwa w projekcie, a wszystkich fanów naszych muzyków zachęcamy do przesłuchania klipu.

źródło: UM Uniejów

Zobacz film: