Koniec pucharowej przygody GLKS-u Sarnów Dalików

pilka-nozna-pilkarz-trawa

GLKS Sarnów/Dalików zakończył swój udział w tegorocznej odsłonie Okręgowego Pucharu Polski. Nasza drużyna uległa rezerwom Włókniarza Pabianice.

Na dni 14-15 września zaplanowano mecze trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu łódzkiego. Na tym etapie rozgrywek rywalem GLKS-u Sarnów/Dalików był przedstawiciel Klasy A - Włókniarz II Pabianice. Spotkanie zostało rozegrane na boisku pabianiczan. Trener GLKS-u w tym meczu wystawił skład, który sporo różnił się od ostatniego spotkania ligowego, a szanse dostali zawodnicy, którzy ostatnio otrzymywali mniej minut w meczach o ligowe punkty.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla podopiecznych Radosława Surowca. GLKS za sprawą Łukasza Opasa i Damiana Paczkowskiego wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali doprowadzić do remisu i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Drugie czterdzieści pięć minut świetnie zaczęło się dla Włókniarza, który szybko strzelił dwa gole. Po kilku zmianach kadrowych GLKS zdobył trzeciego gola. Chwilę później mógł być remis, jednak Nowak z rzutu karnego trafił w poprzeczkę. W końcówce gospodarze ustalili wynik na 5:3.

Włókniarz II Pabianice - GLKS Sarnów/Dalików 5:3 (2:2)
Gole dla GLKS: Opas Łukasz, Paczkowski Damian, Makowski Jakub

GLKS: Sznajder, Kupczak, Paczkowski, Szymajda, Krysiak, Groblewski, Wijas, Kazmierczak, Lindner, Opas, Zynger.

Na zmianę wchodzili: Nowak, Makowski, Sokołowski, Roźniakowski, Jesionowski, Warpas, Grodzicki.