wersja testowa serwisu

Groźny wypadek w Uniejowie. 3-letnia dziewczynka wbiegła przed jadący samochód

policja

W Uniejowie, 3-letnie dziecko wtargnęło na jezdnię i wpadło pod samochód. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Apelujemy o zwiększoną czujność w pilnowaniu swoich pociech.

W środę, 29 lipca około godziny 14:00, dyżurny poddębickiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dziecka. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani policjanci i załoga karetki pogotowia.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że rodzice z dziećmi chcieli przejść na drugą stronę jezdni. 3 - letnia dziewczynka wyrwała się z ręki ojca. Dziecko niespodziewanie wbiegło na jezdnię i zostało potrącone przez nadjeżdżającą Toyotę, którą kierowała 41-latka. Kobieta była trzeźwa.

Dziecko z ogólnymi obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala w Łodzi na obserwację. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia, będą wyjaśniane przez policjantów w prowadzonym postępowaniu.