Groźny wypadek w gminie Wartkowice. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe

Groźny wypadek w gminie Wartkowice. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe
fot. OSP Wartkowice

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w miejscowości Tur (gm. Wartkowice). Na miejscu pojawiły się wszystkie służby ratunkowe.

We wtorek (5 września) kilkanaście minut przed godziną 21:00 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Poddębicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Tur (gm. Wartkowice). Jak udało nam się ustalić, doszło tam do zderzenia się dwóch samochodów osobowych - Dacii i Opla. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby - kierowcy pojazdów.

Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe, w tym zastępy straży pożarnej z JRG Poddębice i OSP Wartkowice, a także dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

- Kierująca samochodem Opel, 29-latka z powiatu kutnowskiego, podczas próby wyprzedzania ciągnika rolniczego z maszyną zawadziła o te maszynę, zjechała na drugi pas i zderzyła się czołowo z samochodem Dacia, kierowanym przez mężczyznę - 55-latka z Łęczycy. Oboje kierujący z obrażeniami niezagrażającymi życiu przewiezieni do Szpitala w Poddębicach. Kierujący trzeźwi - poinformowała EPD24 sierż Alicja Bartczak z KPP w Poddębicach. 

Zobacz zdjęcia: