wersja testowa serwisu

Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie wznowiła działalność. Przekazujemy ważne informacje dla czytelników

ksiazka-regal

W związku z możliwością otwarcia bibliotek działalność wznowiły Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie i Filia Biblioteczna w Domaniewie.

Gminna Biblioteka Publiczna w Dalikowie będzie czynna w godzinach 8.00 - 16.00 w dniach od poniedziałku do piątku (w soboty biblioteka nie pracuje), natomiast Filia Biblioteczna w Domaniewie będzie dostępna w godzinach od 12.00 - 16.00 w dniach od poniedziałku do piątku.

- Biorąc pod uwagę rekomendacje Biblioteki Narodowej w pierwszej fazie otwierania instytucji zostaje uruchomiona jedynie Wypożyczalnia i usługa wydruku ważnych dokumentów przy zachowaniu odpowiednich procedur korzystania z Biblioteki w czasie epidemii - czytamy na stronie placówki.

Informacja dla czytelników:

Zachowanie zasad bezpieczeństwa przez użytkowników Biblioteki:
- Osoby przychodzące do Biblioteki muszą posiadać osłonę nosa i ust, (maseczkę, ewentualnie przyłbicę) oraz rękawice ochronne.
- Przy wejściu należy odkazić ręce.
- Osoby podchodzą pojedynczo do stanowiska (jedna osoba dorosła lub w przypadku dzieci dwie osoby: dziecko i opiekun/rodzic).
- Wchodząc do pomieszczenia należy zachować odpowiednią odległość (2 m odstęp).
- Książki z półki podaje Bibliotekarz.
- Zaleca się czytelnikom zapoznanie ze zbiorami Gminnej Biblioteki Publicznej w Dalikowie i Filii Bibliotecznej w Domaniewie przez katalog on-line zamieszczony na stronie internetowej Biblioteki www.bibliotekadalikow.pl

Zasady dla osób chcących wydrukować materiały:
- użytkownik przesyła materiały do wydruku na e-maila Biblioteki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w e-mailu pozostawia swoje dane: imię i nazwisko, nr telefonu do kontaktu
- po wydrukowaniu materiałów bibliotekarz kontaktuje się z osobą w celu odbioru dokumentów.
Szanowni Czytelnicy, Biblioteka nie wykonuje usługi ksero.