Gmina Uniejów promowała się na Targach TT Warsaw

arch.-UM-Uniejow-2-1
fot. UM Uniejów

W dniach od 23 do 25 listopada 2023 gmina Uniejów promowała się na Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw 2023.

TT Warsaw to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń dla branży turystycznej, odbywającej się w Warszawie już od ponad 25 lat, przeznaczone do nawiązywania kontaktów handlowych i biznesowych z podmiotami z Polski i ze świata. Targi TT Warsaw stwarzają wyjątkową możliwość prezentacji oferty turystycznej krajów i regionów z całego świata, a także promocji potencjału turystycznego Polski na arenie międzynarodowej.

TT Warsaw to doskonałe miejsce do zapoznania się z ciekawymi i atrakcyjnymi ofertami biur podróży i turoperatorów. TT Warsaw stwarza przestrzeń do współpracy krajowej i międzynarodowej. Impreza gromadzi co roku ponad 450 wystawców z około 50 krajów.

W tym roku na specjalnie zbudowanym stosiku wystawienniczym gminę promuje 6 osób.

Targi finansowane są w w ramach projektu: „Zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Łódzkiego poprzez działania prowadzone w zakresie promocji gospodarczej regionu przez Gminę Uniejów- etap II."

Źródło: UM Uniejów