GLKS Sarnów/Dalików kolejny raz na tarczy. Tym razem przegrał z LKS-em Różyca

Od ponad miesiąca zawodnicy GLKS Sarnów/Dalików pozostają bez wygranej w Klasie Okręgowej. W minioną sobotę ulegli LKS-owi Różyca 1:5.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla GLKS-u, bo już w piątej minucie meczu gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą gola strzelonego przez Adama Nowaka. Niestety jeszcze przed przerwą drużyna z gminy Dalików bardzo łatwo straciła dwa gole. Mimo to trener Radosław Surowiec mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy stwarzali sobie dogodne okazje do zdobycia gola.

Czternaście minut po wznowieniu gry prowadzenie podwyższyli przyjezdni. Po rzucie rożnym dla GLKS-u piłkę stracił jeden z zawodników, rywale wyprowadzili kontratak i Krystiana Ilnickiego pokonał Hubert Mikołajczyk. To trafienie podcięło skrzydła naszej drużynie, co spowodowało stratę kolejnych goli. Ostatecznie LKS Różyca zwyciężył 5:1.

Już w środę kolejny mecz o ligowe punkty. Zespół z Sarnowa czeka zaległy, trudny mecz 5 kolejki, w którym podejmie Włókniarz Pabianice. Początek o godzinie 16:00.

GLKS Sarnów Dalików – LKS Różyca 1:5 (1:2)
Adam Nowak 5 ' - Hubert Mikołajczyk 18', Maciej Danecki 26', Hubert Mikołajczyk 59', Maciej Danecki 70', Daniel Chłądzyński 81'

GLKS: Krystian Ilnicki, Bartosz Wijas, Sebastian Borowski, Kamil Jesionowski, Adrian Krysiak, Adam Kupczak, Jakub Makowski, Adam Nowak, Arkadiusz Stajewski, Adrian Groblewski, Michał Warpas

Grali również: Rafał Krysiak, Mateusz Majcherowicz, Łukasz Opas, Aleksander Szymajda, Przemysław Roźniakowski , Jakub Grodzicki , Karol Sznajder