Finał konkursu „Bliscy nieprzeciętni” w dalikowskiej bibliotece

-DSC0154-1683797613
fot. GBP w Dalikowie

10 maja został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pn. „Bliscy nieprzeciętni" przeprowadzony przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dalikowie we współpracy z Wydawnictwem Literatura. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej bliskiego nieprzeciętnego tzn. człowieka niezwykłego, wyróżniającego się.

Do ścisłego finału dostały się: ALEKSANDRA ŁUGOWSKA, LENA PROWIZOR i AMELIA RADOMSKA. Na etap wojewódzki do Rawy Mazowieckiej pojechała praca Aleksandry Ługowskiej. Ponadto w konkursie udział wzięły: Lena Jabłońska i Lena Olczyk. Wszystkie uczestniczki są uczennicami Szkoły Podstawowej im. Prof. Mieczysława Szymczaka w Domaniewie. W nagrodę finalistki otrzymały dyplomy i książki podpisane przez Grażynę Bąkiewicz – głównego gościa naszego spotkania z młodymi czytelnikami. Serdecznie gratulujemy!

Przyjazd popularnej autorki literatury dziecięcej odbył się we współpracy z Wydawnictwem Literatura w ramach XI Łódzkich spotkań z młodymi czytelnikami pn. "Z książką na walizkach".

Źródło: GBP w Dalikowie