wersja testowa serwisu

Dużo walki i podział punktów w Łęczycy. GLKS Sarnów/Dalików przerwał serię przegranych

Dużo walki i podział punktów w Łęczycy. GLKS Sarnów/Dalików przerwał serię przegranych
fot. Górnik 1956 Łęczyca

GLKS Sarnów Dalików zdobył czwarty punkt w tym sezonie łódzkiej Klasy Okręgowej. Podopieczni Radosława Surowca zremisowali w Łęczycy z miejscowym Górnikiem.

W pierwszych piętnastu minutach spotkania GLKS zdecydowanie ruszył do ataku, zyskując tym samym przewagę nad rywalem z Łęczycy, jednak nie przełożyło się to na zdobycie gola. Z każdą kolejną minutą mecz się wyrównywał. W spotkaniu nie brakowało walki, widać było, że oba zespoły podeszły do meczu z dużą determinacją i chęcią powetowania sobie ostatnich niepowodzeń, jednak długimi fragmentami wiało nudą, a sytuacji było jak na lekarstwo.

Najlepsza okazja na bramkę dla GLKS-u miała miejsce około 85. minuty meczu Arkadiusz Stajewski zagrał piłkę Wojciechowi Kaźmierczakowi, ale ten w sytuacji sam na sam uderzył zbyt lekko i nieczysto. Górnik również stworzył jedną stuprocentową sytuację, jednak świetną interwencją popisał się Bartek Sokołowski. Z przebiegu całego spotkania remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem.

GLKS po dziesięciu meczach ma na koncie 4 punkty i plasuje się na piętnastym miejscu w tabeli. Niedosyt pozostaje, jednak biorąc pod uwagę ostatnią serię porażek, wynik ten należy uznać za co najmniej przyzwoity. Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w sobotnie popołudnie, kiedy to na własnym obiekcie podejmować będzie z KAS Konstantynów Łódzki.

Górnik 1956 Łęczyca - GLKS Sarnów/Dalików 0:0

GLKS: Bartosz Sokołowski - Bartosz Wijas, Sebastian Borowski, Kamil Jesionowski, Adrian Krysiak, Jakub Makowski, Adam Nowak (Adam Kupczak 80'), Aleksander Szymajda, Jakub Zygner, Arkadiusz Stajewski, Michał Warpas (Wojciech Kaźmierczak 69')

Zobacz skrót meczu: