wersja testowa serwisu

Druhom z OSP Poddębice brakuje umundurowania. Ruszyła zbiórka pieniędzy

a4141ac63767592f1a0bcf74462b18a6

W sieci trwa zbiórka pieniędzy na ubrania specjalne dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poddębicach. Potrzeba 20 000 złotych.

- Działamy głównie na terenie naszej gminy, ale nie tylko. Jeśli jest taka potrzeba i możliwość to pomagamy tam gdzie się da. Nasza jednostka to ludzie! Ludzie którzy, są na tyle zdyscyplinowani,chętni do niesienia pomocy i ambitni, że nie odstają w niczym jednostkom, które należą do Krajowego Systemu. Mamy szereg wyszkolonych druhów. Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie nas - ludzi, którzy są dla Was! Brakuje nam rzeczy podstawowych, takich jak umundurowanie. Ciężko jest przybiegać na alarm bojąc się o to, że nie będzie w czym jechać do akcji. Chcielibyśmy jak najlepiej spełniać swoje zadania, które służą ludziom i nie tylko. Liczymy na Twoje zrozumienie, dobre serducho i wsparcie - czytamy w opisie zbiórki druhów z OSP Poddębice.

Organizatorzy za cel obrali sobie zebranie 20 000 złotych. Zbiórkę można wesprzeć w TYM MIEJSCU.