BSC Termy Poddębice ósmą drużyną Pucharu Polski

59031C5E-192B-4140-9A3B-E9F9C2560DA6

Na ósmym miejscu zmagania w tegorocznej edycji Pucharu Polski w Beach Soccerze Mężczyzn zakończył BSC Termy Poddębice.

- Po znakomitej pierwszej części turnieju, mając na koncie komplet zwycięstw zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie, jednak w ćwierćfinale los nie był dla nas łaskawy i przyszło nam się mierzyć z obrońcą tytułu Futsal & Beach Soccer Kolbudy, czyli z drużyną, która jak już wiemy dotarła do wielkiego finału PP w tegorocznych zmaganiach. Drużna z województwa pomorskiego zamknęła nam marzenia o strefie medalowej, rozbijając nas 6:1. W małym półfinale ulegliśmy Hemako Sztutowo 5:2 i po tym meczu jasne było, że zagramy o miejsce 7. z LZS Dragon Bojano, mimo dobrej postawy przegraliśmy ten mecz 4:3 i cały turniej zakończyliśmy na ósmym miejscu - podsumowują przedstawiciele BSC Termy Poddębice. - Dziękujemy zawodnikom za emocje, a Wam kibicom za przybycie do Gdańska, doping i wsparcie. Już w najbliższy piątek zmagania w młodzieżowym Pucharze Polski, BSC Termy też tam będą. Kolejne emocje czekają nas na koniec miesiąca w Gliwicach, gdzie powalczymy w kolejnej serii ekstraklasowych zmagań. Do zobaczenia.

Tytuł mistrzowski zdobył FC10 Zgierz, który w meczu finałowym pokonał KBS Kolbudy 5:1, rewanżując się tym samym za ubiegłoroczną przegraną. Trzecie miejsce przypadło Milenium Gliwice. Najlepszym bramkarzem wybrano Krystiana Karolak (FC10 Zgierz), najlepszym strzelcem został Marcin Makulec, a na tytuł MVP zawodów zasłużył Patryk Pietrasiak (FC10 Zgierz).

13-16. Team Currenda, BS Oldboys, MUKS Włókniarz Pabianice, Saints Łódź
17-20. AZS AWF Profi Sport Wrocław, KTS Frombork, KS Rekord Brzeziny, Chełmża Futsal Team