wersja testowa serwisu

BSC Termy Poddębice dziewiątą drużyną Pucharu Polski w Beach Soccerze

BSC Termy Poddębice dziewiątą drużyną Pucharu Polski w Beach Soccerze

Zakończył się turniej Pucharu Polski w Beach Soccerze. Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy FBS Kolbudy, natomiast BSC Termy Poddębice zmagania zakończył na dziewiątej lokacie.

Pierwszy dzień rywalizacji był udany dla poddębiczan. Podopieczni Marcina Olejniczaka wygrali z Pro-Fartem Jezów oraz nieznacznie - po bardzo dobrym meczu - ulegli Boce Gdańsk. Takie rezultaty pozwoliły myśleć o awansie z grupy. Niestety, w decydującym starciu z Sośnicą Gliwice, poddębiczanie przegrali po rzutach karnych i stracili szanse na dalszą walkę o medale.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla naszej drużyny, która prowadziła 3:1 i wydawało się, że kolejne gole to tylko kwestia czasu. Niestety, powróciły koszmary z poprzednich meczów, rywale zdołali doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie regulaminowy czas gry zakończył się remisem 4:4. W dogrywce oba zespoły zdobyły po jednym trafieniu i o rozstrzygnięciu meczu musiały zadecydować rzuty karne. W tym elemencie minimalnie lepsi okazali się rywale i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Podopieczni Marcina Olejniczaka musieli zadowolić się zmaganiami o miejsca 9-16. Pierwszą „rundę" Termy przebrnęły bez walki, bowiem z gry zrezygnował BSC Pro-Fart Jeżów. W kolejnym meczu, rozgrywanym już w niedzielę, poddębiczanie pokonali Rapid Lublin, dzięki czemu mogli walczyć o miejsce dziewiąte.

Tu los spotkał ich ponownie z Sośnicą Gliwice. Termy Poddębice słabo rozpoczęły to spotkanie, znać o sobie dawało także zmęczenie. Sośnica prowadziła już nawet trzema bramkami, a przed rozpoczęciem trzeciej tercji na tablicy widniał wynik 5:3 dla gliwiczan. Ostatnia odsłona meczu przyniosła cztery gole i co najważniejsze, piłka czterokrotnie wpadała do bramki Sośnicy Gliwice. Tym samym Termy wygrały 7:5 i turniej zakończyły na dziewiątej lokacie.

Puchar Polski zdobyła drużyna FBS Kolbudy, która po rzutach karnych pokonał FC10 Zgierz. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy KP Łódź.

Teraz czas skupić się na drugim turnieju I Ligi Beach Soccera, który już za tydzień w Poddębicach.

Wyniki Term:

BSC Pro-Fart Jeżów - BSC Termy Poddębice 4:9
Patryk Chmielecki (2), Sebastian Chmielecki (3), Kamil Jesionowski, Szymon Sobańda, Arkadiusz Stajewski, Damian Dominowski

BSC Termy Poddębice - Boca Gdańsk 2:4
Chmielecki Patryk, Śpiączka Wiktor

BSC Termy Poddębice - Sośnica Gliwice 4:4, dogrywka 5:5 (karne 4:5)
Chmielecki Patryk, Sobańda Szymon, Stegliński Jakub, Chmielecki Sebastian; w dogrywce Chmielecki Patryk

Mecz o miejsca 9-16: BSC Termy Poddębice - BSC Pro-Fart Jeżów 5:0 (wo)

Mecz o miejsca 9-12: BSC Termy Poddębice - Rapid Lublin 4:3
Śpiączka Wiktor (2), Chmielecki Patryk (2)

Mecz o miejsce 9: BSC Termy Poddębice - Sośnica Gliwice 7:5
Frącek Antoni (2), Śpiączka Wiktor (2), Chmielecki Patryk (2), ?? (sam.)

Klasyfikacja końcowa:
1. FBS Kolbudy
2. FC 10 Zgierz
3. KP Łódź
4. Hemako Sztutowo
5. UKS Milenium Gliwice
6. Boca Gdańsk
7. MOSiR w Michałowie
8. Big Bulls Kowalewo Pomorskie
9. BSC Termy Poddębice
10. Sośnica Gliwice
11. Rapid Lublin
12. Dragon Bojano

Kadra BSC Termy Poddębice: Hubert Andrysiewicz, Michał Sokołowicz, Filip Mańka - Kamil Jesionowski, Antoni Frącek, Wiktor Śpiączka, Sebastian Chmielecki, Patryk Chmielecki, Damian Dominowski, Arkadiusz Stajewski, Marcin Woźniak, Jakub Stegliński, Szymon Sobańda.

Trener: Marcin Olejniczak
Kierownik: Patryk Pilarczyk
Fizjoterapeuta: Dominik Stefański