[ZDJĘCIA] Koszmarny wypadek w Rożniatowie. Czołowe zderzenie, zmiażdżona Skoda. Nie żyje 38-letni mężczyzna

Dodane przez EPD24.net

Poddębiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 22 maja 2019 roku na drodze W 473 w miejscowości Rożniatów. Na skutek czołowego zderzenia ciężarówki z autem osobowym zginął 38-letni kierowca osobówki.


Do wypadku doszło 22 maja 2019r około godz.14.00 na drodze wojewódzkiej nr 473 w miejscowości Rożniatów w gminie Uniejów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, było to czołowe zderzenie pojazdu ciężarowego marki Renault z samochodem osobowym marki Skoda. Pomimo akcji reanimacyjnej prowadzonej przez załogę pogotowia ratunkowego, 38-letniego kierowcy Skody nie udało się uratować, lekarz stwierdził zgon o godzinie 14:18. 27-letni mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym trafił do szpitala w Poddębicach.


Na miejscu pojawiły się służby ratownicze w postaci dwóch zastępów straży pożarnej z JRG Poddębice, dwóch z OSP Uniejów i Wilamów, OSP Wielenin oraz Komendant KP PSP z Dowódcą JRG, a także dwie karetki pogotowia.


Droga w miejscu wypadku do godziny 20:00 była całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Poddębicach ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Policja apeluje o ostrożność!

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, brawura, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców, to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Jadąc wolniej i zachowując maksimum ostrożności, bezpiecznie dotrzemy do celu.


info/zdj: KP PSP i KPP Poddębice

Zobacz także

Dwa pożary na terenie powiatu. W akcji p…

Nadciągają burze z gradem! Wydano ostrze…

W sobotę kolory eksplodują w Poddębicach

W sobotę Powiatowy Dzień Zdrowia i Urody

Dołącz do Term Neru Poddębice. Wkrótce t…

Masz kredyt we frankach? Już ponad 60 os…

[ZDJĘCIA] O bezpieczeństwie podczas waka…

Upały nadciągają nad Poddębice. Jest ost…

Akcja w Poddębicach. 82-letni mężczyzna …

Termy Ner Poddębice: Dzisiaj mecz ze Sta…

Wypadek w gminie Wartkowice, samochód po…

Wypadek w Stanisławowie. Pojazd ciężarow…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Rozbudowane Tęczowe Pr…

Seniorzy Term Neru zremisowali w Strykow…

Wypadek w Sarnówku. Auto zjechało na pob…