Zbliża się Wojewódzki Finał Turnieju "Z podwórka na stadion". O zwycięstwo powalczą drużyny z powiatu poddębickiego

Dodane przez EPD24.net

W dniach 8-9 kwietnia ponad 100 drużyn z 24 powiatów walczyć będzie w Łodzi o zwycięstwo w wojewódzkim finale XIX Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Rywalizacja chłopców i dziewcząt tradycyjnie toczyć się będzie w trzech kategoriach wiekowych: U-8, U-10 i U-12.


O prawo gry w finale wojewódzkim walczono w eliminacjach powiatowych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i wyłoniły uczestników finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany na boiskach Chojeńskiego Klubu Sportowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18. Siedem powiatów i trzy miasta na prawach powiatu będą miały swoich reprezentantów we wszystkich kategoriach.


Po sześć zespołów wystawią powiaty: łęczycki, łowicki, opoczyński, piotrkowski, skierniewicki, wieluński, zduńskowolski oraz miasta Łódź, Piotrków Trybunalski i Skierniewice. Pierwszego dnia rywalizacji wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach U-12 dziewcząt i chłopców oraz U-10 dziewcząt. Na 9 kwietnia zaplanowano natomiast mecze chłopców U-10, a także chłopców i dziewcząt U-8.


Uczestnicy turnieju finałowego zakończą rywalizację z upominkiem i pamiątkowym medalem. Będą również dyplomy dla wszystkich drużyn, nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników oraz puchary dla zespołów z miejsc 1-3. Dla triumfatorów rozgrywek do lat 10 i 12 premią za osiągnięty wynik będą przepustki uprawniające do gry w Finale Ogólnopolskim. Najlepsze zespoły do lat 8 udział w XIX edycji Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku zakończą natomiast na szczeblu wojewódzkim. Wszystkie drużyny najmłodszej kategorii wiekowej wyjadą z Łodzi z meczowymi koszulkami, a czterech finalistów otrzyma komplety firmy Nike.


Uczestnicy turniejów finałowych (lista w załączniku) proszeni są o jak najszybsze potwierdzenie udziału w rozgrywkach. Można to zrobić u koordynatora Tomasza Lenarta telefonicznie (504 064 435) lub drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


UWAGA!!! Trenerzy poszczególnych zespołów muszą pamiętać, że na godzinę przed turniejem mają obowiązek przedstawić w biurze zawodów:

 • wydrukowany z systemu formularz zgłoszenia drużyny (wygenerowany najwcześniej 5 dni przed datą finału wojewódzkiego i podpisany przez dyrektora szkoły lub prezesa podmiotu zgłaszającego zespół do rozgrywek), zawierający listę zawodników (drużyny z odręcznymi dokumentami lub odręcznie dopisany zawodnik nie zostaną dopuszczeni do gry);
 • ważny dokument tożsamości ze zdjęciem każdego zawodnika;
 • brakujące zgody rodziców (jeżeli drużyna ma braki, zostanie wysłany do trenera e-mail oraz sms).
 • Jednocześnie przypominamy, że trenerzy mają możliwość zgłoszenia kontuzji zawodnika na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Telefoniczne zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Zgłoszenie musi być poparte oświadczeniem rodzica; każda sprawa będzie oddzielnie rozpatrywana.


  Organizatorem Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem tytularnym firma Tymbark. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywności sportowej wśród uczniów szkół podstawowych, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń. W dotychczasowej historii turniej był początkiem piłkarskiej przygody dla wielu obecnych reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych: Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego, Bartosza Bereszyńskiego, Tomasza Kędziory, Bartosza Salamona, Marcina Kamińskiego, Gracjana Horoszkiewicza, Igora Łasickiego, Karola Żwira, Filipa Jagiełło, Michała Bartkowiaka oraz Pauliny Dudek.


  Lista uczestników turnieju finałowego


  info: ŁZPN

  Zobacz także

  Akcja w Wilczkowicach. Zapalił się grzej…

  Pożar w zakładzie produkcyjnym K-Flex. W…

  Poddębiccy uczniowie szkół średnich walc…

  [DUŻO ZDJĘĆ] Za nami Ogólnopolski Dzień …

  Druhowie rywalizowali w hali w Poddębica…

  Ogólnopolski Dzień Sołtysa w Łowiczu. Go…

  Termy Ner Poddębice inaugurują rundę wio…

  Uwaga na buraczki tarte! "Możliwa o…

  Powalone drzewa i zerwany dach z budynku…

  [ZDJĘCIA] Za nami Halowy Turniej piłki n…

  [ZDJĘCIA] Ner Poddębice rozegrał sparing…

  Rezerwy Widzewa ostatnim sprawdzianem

  WAŻNE: Porwano matkę z dzieckiem. Policj…

  Derbowy remis seniorów Term Neru Poddębi…

  Poddębiczanie wygrali Progres Cup

  [ZDJĘCIA, WIDEO] Akcja Straży Granicznej…

  Termy Ner Poddębice: Sparingowa porażka …