W sobotę Powiatowy Dzień Zdrowia i Urody

Dodane przez EPD24.net

W sobotę 15 czerwca br. w godz. 10.00 – 18.00, na boisku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbędzie się „Powiatowy Dzień Zdrowia i Urody", wydarzenie organizowane w ramach obchodów 20-lecia istnienia Powiatu Poddębickiego.


„Powiatowy Dzień Zdrowia i Urody" to impreza skierowana do mieszkańców naszego Powiatu.


W tym dniu będzie można wykonać bezpłatnie badanie mammograficzne oraz badanie w kierunku osteoporozy, a każdy kto je wykona dostanie od Powiatu kosmetyki. Ponadto będzie można skorzystać z porad psychologa, dietetyka, a także z usług fryzjerskich i kosmetycznych. W Poddębickim Szpitalu będzie można wykonać EKG, pomiar ciśnienia i cukru. Ponadto wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach gimnastycznych tj. tabata, joga, zumba.


Dla najmłodszych przygotowano Eksplozję Kolorów, konkursy plastyczne z nagrodami oraz pokaz karate. Dla wszystkich przygotowany zostanie darmowy poczęstunek. Swoje stoiska będą mieć: łódzkie Amazonki, Karta Seniora Województwa Łódzkiego, Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, Wyższa Szkoła Medyczna w Łodzi. Nie zabraknie stoisk lokalnych wystawców: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Powiatowej Biblioteki Publicznej, klubów sportowych: biegaczy i morsów, Centrum Usług Pro-Health i wielu innych.


info: facebook wydarzenia

Zobacz także

Dwa pożary na terenie powiatu. W akcji p…

Nadciągają burze z gradem! Wydano ostrze…

W sobotę kolory eksplodują w Poddębicach

W sobotę Powiatowy Dzień Zdrowia i Urody

Dołącz do Term Neru Poddębice. Wkrótce t…

Masz kredyt we frankach? Już ponad 60 os…

[ZDJĘCIA] O bezpieczeństwie podczas waka…

Upały nadciągają nad Poddębice. Jest ost…

Akcja w Poddębicach. 82-letni mężczyzna …

Termy Ner Poddębice: Dzisiaj mecz ze Sta…

Wypadek w gminie Wartkowice, samochód po…

Wypadek w Stanisławowie. Pojazd ciężarow…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Rozbudowane Tęczowe Pr…

Seniorzy Term Neru zremisowali w Strykow…

Wypadek w Sarnówku. Auto zjechało na pob…