Ner Poddębice: Sparingowe zwycięstwo seniorów

Dodane przez EPD24.net

Zawodnicy Term Neru Poddębice odnieśli drugie sparingowe zwycięstwo. Podopieczni trenera Patryka Ożadowicza wygrali z innym czwartoligowcem, LKS Kwiatkowice 2:1. Przed tygodniem biało-zielono-czerwoni wygrali 5:1 z występującym w wielkopolskiej klasie okręgowej (gr. III) Turem 1921 Turek.

Poddębiczanie objęli prowadzenie już w 9. minucie. Kamil Kobryń wykorzystał prostopadłe podanie od Safouana Bahrouna i pewnie pokonał golkipera gości. W 20. minucie do siatki kwiatkowiczan trafił Jakub Bistuła, zamykając dośrodkowanie Jakuba Owczarka. Przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Jardela Muniz Cruza z 35. minuty.

Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 2:1 (2:1)
Bramki: Kamil Kobryń 9, Jakub Bistuła 20 – Jardel Muniz Cruz 35

Termy Ner Poddębice: Niedomagała (46. Olejnik) - Owczarek (70. Narożnik), Retkowski (60. Mańka), D. Gzyl (46. Majorowicz), Narożnik (46. Waszczyk), Tonn (46. Pasik, 70. Belica), Kobryń (46. Nowacki), Lewandowski (46. Masztakow), Matczak (30. Oliński, 75. Matczak), Bistuła (45. J. Gzyl, 70. Kacprowski), Bahroun (46. Saliński).

Źródło: Ner Poddębice

Gmina Uniejów: Idą zmiany w otoczeniu Ko…

Spotkanie świąteczne w Wilamowie. Słodki…

XXIII Gwiazdkowy Otwarty Turniej Karate …