[ZDJĘCIA] Za nami Halowy Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach

Dodane przez EPD24.net

W sobotę 9 marca 2019 roku na hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie odbyła się kolejna edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach. W ramach promocji zawodu policjanta po raz pierwszy w rozgrywkach udział wzięła drużyna z Wojsławic, składająca się z uczniów uczęszczających do klasy o profilu policyjnym.


W tegorocznym turnieju wzięło udział 6 drużyn. Imprezę otworzył insp. Krzysztof Kotkowski – Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach,który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach.


Zawodnicy reprezentowali KPP w Poddębicach, KWP w Łodzi, OPP w Łodzi, Miasto i Gmina Uniejów, LBC Warta oraz po raz pierwszy - młodzieżowa drużyna z ZSRCKU w Wojsławicach.


Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, którzy zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce na podium zajęła drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Uniejowie, trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z OPP w Łodzi.


Najlepszym bramkarzem został Maciej Kruz z KWP w Łodzi, Najlepszym zawodnikiem Turnieju okazał się Kamil Zych z UM w Uniejowie, królem strzelców został Michał Rosiak z KWP w Łodzi.


Zwycięzcom Turnieju puchary wręczył insp. Krzysztof Kotkowski oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi - mł. insp. Tomasz Olczyk.


Zawody rozegrano z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej oraz propagowaniu sportu wśród mundurowych. Ponadto, impreza była okazją do wymiany doświadczeń, wzajemnej integracji oraz promocji zawodu policjanta wśród młodych ludzi.


info: KPP w Poddębicach

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Najmłodsi mieszkańcy z wizytą …

Pilica Przedbórz wywiozła punkt z Byczyn…

Poddębiczanie lepsi od Kolejarza

Kolejne wypadki na drogach powiatu. Poli…

Pożar na terenie zakładu w Rożniatowie. …

UWAGA na oszustów! Udają pośredników szy…

Witold Stępień - Marszałek Województwa Ł…

UWAGA: Ostatni moment na zapisy! Już jut…

Wypadek w Uniejowie. Dwa pojazdy rozbite…

Mali goście w poddębickiej Komendzie Pol…

"Mundial Uniejów 2019" - ponow…

UWAGA: Dzień DARMOWYCH konsultacji w kli…

Czy poddębiccy piłkarze przełamią negaty…

WAŻNE: Główny Inspektorat Sanitarny wyco…

Już w najbliższą sobotę w Uniejowie odbę…

[PILNE] Nie żyje Ilona Rafalska - zginęł…

Kolejne porozumienie dotyczące współprac…

Podsumowanie majowego weekendu na poddęb…