[ZDJĘCIA] Za nami Halowy Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach

Dodane przez EPD24.net

W sobotę 9 marca 2019 roku na hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie odbyła się kolejna edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach. W ramach promocji zawodu policjanta po raz pierwszy w rozgrywkach udział wzięła drużyna z Wojsławic, składająca się z uczniów uczęszczających do klasy o profilu policyjnym.


W tegorocznym turnieju wzięło udział 6 drużyn. Imprezę otworzył insp. Krzysztof Kotkowski – Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach,który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach.


Zawodnicy reprezentowali KPP w Poddębicach, KWP w Łodzi, OPP w Łodzi, Miasto i Gmina Uniejów, LBC Warta oraz po raz pierwszy - młodzieżowa drużyna z ZSRCKU w Wojsławicach.


Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, którzy zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce na podium zajęła drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Uniejowie, trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z OPP w Łodzi.


Najlepszym bramkarzem został Maciej Kruz z KWP w Łodzi, Najlepszym zawodnikiem Turnieju okazał się Kamil Zych z UM w Uniejowie, królem strzelców został Michał Rosiak z KWP w Łodzi.


Zwycięzcom Turnieju puchary wręczył insp. Krzysztof Kotkowski oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi - mł. insp. Tomasz Olczyk.


Zawody rozegrano z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej oraz propagowaniu sportu wśród mundurowych. Ponadto, impreza była okazją do wymiany doświadczeń, wzajemnej integracji oraz promocji zawodu policjanta wśród młodych ludzi.


info: KPP w Poddębicach

Zobacz także

Akcja w Wilczkowicach. Zapalił się grzej…

Pożar w zakładzie produkcyjnym K-Flex. W…

Poddębiccy uczniowie szkół średnich walc…

[DUŻO ZDJĘĆ] Za nami Ogólnopolski Dzień …

Druhowie rywalizowali w hali w Poddębica…

Ogólnopolski Dzień Sołtysa w Łowiczu. Go…

Termy Ner Poddębice inaugurują rundę wio…

Uwaga na buraczki tarte! "Możliwa o…

Powalone drzewa i zerwany dach z budynku…

[ZDJĘCIA] Za nami Halowy Turniej piłki n…

[ZDJĘCIA] Ner Poddębice rozegrał sparing…

Rezerwy Widzewa ostatnim sprawdzianem

WAŻNE: Porwano matkę z dzieckiem. Policj…

Derbowy remis seniorów Term Neru Poddębi…

Poddębiczanie wygrali Progres Cup

[ZDJĘCIA, WIDEO] Akcja Straży Granicznej…

Termy Ner Poddębice: Sparingowa porażka …