Warta Działoszyn kolejnym rywalem Term Neru Poddębice

Dodane przez LKS NER Poddębice

W piątek (12 kwietnia) podopieczni trenera Patryka Ożadowicza rozegrają kolejne spotkanie w ramach rundy rewanżowej łódzkiej IV ligi. Poddębiczanie zmierzą się na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie z Wartą Działoszyn. Rozjemcą zawodów będzie sędzia Marcin Mielczarek z Wydziału Sędziowskiego Piotrków Trybunalski.


W ubiegłej kolejce oba zespoły dopisały do swojego dorobku po trzy punkty. Biało-zielono-czerwoni, po golach: Łukasz Marciniaka, Jakuba Bistuły oraz Bartosza Narożnika, wygrali w Buczku z tamtejszym Orkanem 3:2. Działoszynianie zdeklasowali rezerwy trzecioligowego Pelikana Łowicz, zwyciężając aż 9:0! Hat-trickiem popisał się Paweł Marchewka, po dwa trafienia zanotowali Adrian Kudryś i Arkadiusz Porochnicki, jedno padło łupem Jardela Muniza Cruza, a jedno przypisano jako gol samobójczy.


Jesienią w bezpośredniej konfrontacji lepsi okazali się gracze Warty, którzy wygrali przed własną publicznością 4:1. Trzy gole w tamtym spotkaniu zanotował Paweł Marchewka. Swoją cegiełkę dołożył również Arkadiusz Porochnicki. Honorowe trafienie dla poddębiczan zanotował Igor Kania, przebywający aktualnie na wypożyczeniu w trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki.


Po dwudziestu kolejkach Termy Ner zajmują z dorobkiem dwudziestu czterech punktów dziewiąte miejsce w ligowej hierarchii. Działoszynianie, mający na koncie o dwa „oczka" mnie plasują się na dwunastej pozycji.


foto: Mariusz Niedomagała

Zobacz także

[FILM] Ktoś chce złożyć Ci życzenia Wiel…

Termy Ner Poddębice: Wielka Sobota w Zdu…

Poważny wypadek w Zagórzycach. Samochód …

Za nami kolejny Rajd Rowerowy z okazji D…

[ZDJĘCIA] GLKS Sarnów/Dalików zremisował…

[ZDJĘCIA] Piątkowe zwycięstwo Neru w obi…

Pożar w budynku na Placu Kościuszki. W a…

Weekendowy rozkład jazdy drużyn młodzież…

Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach z …

Zza miedzy: W lesie pod Zgierzem znalezi…

Warta Działoszyn kolejnym rywalem Term N…

Wyścig kolarski tuż, tuż. Będą utrudnien…

Niebezpiecznie na drogach w powiecie pod…

Termy Ner Poddębice: Pierwsze wiosenne z…