Warta Działoszyn kolejnym rywalem Term Neru Poddębice

Dodane przez LKS NER Poddębice

W piątek (12 kwietnia) podopieczni trenera Patryka Ożadowicza rozegrają kolejne spotkanie w ramach rundy rewanżowej łódzkiej IV ligi. Poddębiczanie zmierzą się na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie z Wartą Działoszyn. Rozjemcą zawodów będzie sędzia Marcin Mielczarek z Wydziału Sędziowskiego Piotrków Trybunalski.


W ubiegłej kolejce oba zespoły dopisały do swojego dorobku po trzy punkty. Biało-zielono-czerwoni, po golach: Łukasz Marciniaka, Jakuba Bistuły oraz Bartosza Narożnika, wygrali w Buczku z tamtejszym Orkanem 3:2. Działoszynianie zdeklasowali rezerwy trzecioligowego Pelikana Łowicz, zwyciężając aż 9:0! Hat-trickiem popisał się Paweł Marchewka, po dwa trafienia zanotowali Adrian Kudryś i Arkadiusz Porochnicki, jedno padło łupem Jardela Muniza Cruza, a jedno przypisano jako gol samobójczy.


Jesienią w bezpośredniej konfrontacji lepsi okazali się gracze Warty, którzy wygrali przed własną publicznością 4:1. Trzy gole w tamtym spotkaniu zanotował Paweł Marchewka. Swoją cegiełkę dołożył również Arkadiusz Porochnicki. Honorowe trafienie dla poddębiczan zanotował Igor Kania, przebywający aktualnie na wypożyczeniu w trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki.


Po dwudziestu kolejkach Termy Ner zajmują z dorobkiem dwudziestu czterech punktów dziewiąte miejsce w ligowej hierarchii. Działoszynianie, mający na koncie o dwa „oczka" mnie plasują się na dwunastej pozycji.


foto: Mariusz Niedomagała

Zobacz także

Wybory do Sejmu i Senatu: Kto z mandatam…

Jak komercjalizować usługi? Szkolenie dl…

WAŻNE: Koszmarny wypadek w Powodowie Trz…

22-latek posiadał znaczną ilość środków …

Ner Poddębice: Zwycięska sobota seniorów…

Wybory do Sejmu: Jak głosowano w naszym …

[ZDJĘCIA + WIDEO] Cezary Olejniczak popi…

[WIDEO] Senator Przemysław Błaszczyk pre…

Wypadek na autostradzie A2, dachował sam…

Masz prawo do mediacji. To już ósma edyc…

W Ozorkowie odbędzie się Bieg im. Agaty …

Nowe stroje i poszerzenie repertuaru. Ko…

Dwieście maszyn w Uniejowie. Zakończenie…

[ZDJĘCIA] Jesienny Wieczór z piosenką i …

[ZDJĘCIA] Rywalizacja o Puchar Polski. K…

Oddaj krew – uratuj życie. Akcja w najbl…

[ZDJĘCIA] Inauguracje Uniwersytetów Trze…

Zapraszamy na szkolenie pn. "Jak ko…