Warta Działoszyn kolejnym rywalem Term Neru Poddębice

Dodane przez LKS NER Poddębice

W piątek (12 kwietnia) podopieczni trenera Patryka Ożadowicza rozegrają kolejne spotkanie w ramach rundy rewanżowej łódzkiej IV ligi. Poddębiczanie zmierzą się na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie z Wartą Działoszyn. Rozjemcą zawodów będzie sędzia Marcin Mielczarek z Wydziału Sędziowskiego Piotrków Trybunalski.


W ubiegłej kolejce oba zespoły dopisały do swojego dorobku po trzy punkty. Biało-zielono-czerwoni, po golach: Łukasz Marciniaka, Jakuba Bistuły oraz Bartosza Narożnika, wygrali w Buczku z tamtejszym Orkanem 3:2. Działoszynianie zdeklasowali rezerwy trzecioligowego Pelikana Łowicz, zwyciężając aż 9:0! Hat-trickiem popisał się Paweł Marchewka, po dwa trafienia zanotowali Adrian Kudryś i Arkadiusz Porochnicki, jedno padło łupem Jardela Muniza Cruza, a jedno przypisano jako gol samobójczy.


Jesienią w bezpośredniej konfrontacji lepsi okazali się gracze Warty, którzy wygrali przed własną publicznością 4:1. Trzy gole w tamtym spotkaniu zanotował Paweł Marchewka. Swoją cegiełkę dołożył również Arkadiusz Porochnicki. Honorowe trafienie dla poddębiczan zanotował Igor Kania, przebywający aktualnie na wypożyczeniu w trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki.


Po dwudziestu kolejkach Termy Ner zajmują z dorobkiem dwudziestu czterech punktów dziewiąte miejsce w ligowej hierarchii. Działoszynianie, mający na koncie o dwa „oczka" mnie plasują się na dwunastej pozycji.


foto: Mariusz Niedomagała

Zobacz także

Dwa pożary na terenie powiatu. W akcji p…

Nadciągają burze z gradem! Wydano ostrze…

W sobotę kolory eksplodują w Poddębicach

W sobotę Powiatowy Dzień Zdrowia i Urody

Dołącz do Term Neru Poddębice. Wkrótce t…

Masz kredyt we frankach? Już ponad 60 os…

[ZDJĘCIA] O bezpieczeństwie podczas waka…

Upały nadciągają nad Poddębice. Jest ost…

Akcja w Poddębicach. 82-letni mężczyzna …

Termy Ner Poddębice: Dzisiaj mecz ze Sta…

Wypadek w gminie Wartkowice, samochód po…

Wypadek w Stanisławowie. Pojazd ciężarow…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Rozbudowane Tęczowe Pr…

Seniorzy Term Neru zremisowali w Strykow…

Wypadek w Sarnówku. Auto zjechało na pob…