Remisowy sparing Term Neru Poddębice

Dodane przez LKS NER Poddębice

W swoim piątym meczu kontrolnym podopieczni trenera Patryka Ożadowicza zremisowali 2:2 z ligowym rywalem, Włókniarzem Zelów. Bramki zdobyli: Konrad Kubiak oraz Jakub Owczarek.

Pierwsze minuty upłynęły pod znakiem „badania się" obu zespołów. W 11. minucie prostopadłe podanie z głębi pola otrzymał Konrad Kubiak. Skrzydłowy Term Neru nie wykorzystał dogodnej sytuacji, posyłając futbolówkę obok słupka. Gospodarze odpowiedzieli kilkanaście minut później. Błąd defensywy biało-zielono-czerwonych wykorzystał Jacek Majda, pokonując w sytuacji sam na sam Jakuba Niedomagałę. Chwilę później na bramkę Dawida Wnuka uderzał Jakub Owczarek. Golkiper zdołał sparować strzał doświadczonego obrońcy na rzut rożny. Tuż przed przerwą wyrównał Kubiak, który z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ większej zmianie. Żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie przewagi, a kolejne ataki z obu stron kończyły się skutecznymi interwencjami formacji obronnych bądź niecelnymi uderzeniami. W 59. minucie Niedomagała wygrał rywalizację „jeden na jednego" z jednym z zelowian, jednak 120 sekund później był już bezradny wobec strzału Michała Pawelca. Na dziesięć minut przed końcem meczu poddębiczanie ponownie doprowadzili do wyrównania. Po zagraniu piłki ręką w polu karnym Włókniarza, sędzia Wojciech Gradecki wskazał na „wapno". Pewnym egzekutorem „jedenastki" okazał się Owczarek.

Włókniarz Zelów – Termy Ner Poddębice 2:2 (1:1)

Bramki: Jacek Majda 29, Michał Pawelec 61 – Konrad Kubiak 42, Jakub Owczarek 79-rzut karny

Termy Ner Poddębice: Niedomagała – Owczarek, Majorowicz (25. Lewandowski), zawodnik testowany (75. Bistuła), Kobryń – zawodnik testowany, Pasik, Marciniak, Bistuła (46. Kosecki), Kubiak - Narożnik

Akcja w Wilczkowicach. Zapalił się grzej…

Pożar w zakładzie produkcyjnym K-Flex. W…