Byli "gospodarzem" w Wartkowicach, potrzebują Waszego wsparcia. Konie Mechaniczne Zgierz proszą o pomoc

Dodane przez EPD24.net

Konie Mechaniczne Zgierz w swoim debiutanckim sezonie w I Lidze Futsalu, ambitną postawą zapewnili sobie utrzymanie w rozgrywkach. Teraz zgierzanie walczą, aby móc przystąpić do kolejnego sezonu.


Zgierskie Konie Mechaniczne potrzebują naszego wsparcia, aby móc wystartować w kolejnym sezonie rozgrywek I Ligi Futsalu. Jak mówią przedstawiciele zespołu, który kilka swoich spotkań w roli gospodarza rozegrał w Wartkowicach, koszt jednego sezonu przekracza ich możliwości finansowe, dlatego też postanowili ogłosić zbiórkę pieniędzy.


Koniom Mechanicznym do pełni szczęścia brakuje około 25 000 złotych! Zbiórka pieniędzy już się rozpoczęła. Jeśli chcesz wesprzeć zgierski futsal - odwiedź tę stronę!


Kilka słów o drużynie:

Konie Mechaniczne to drużyna założona w 2014, która aktualnie występuje w północnej ogólnopolskiej 1 lidze futsalu (piłka halowa). Tworzą ją zawodnicy zamieszkujący Zgierz oraz pobliskie okolice. Pierwsze sukcesy drużyna odniosła w lokalnej amatorskiej lidze „Halkop". Kolejnym naszym przystankiem była 2 liga regionalna, która wygraliśmy dzięki czemu po wygraniu barażu z drużyną z Zambrowa mogliśmy się cieszyć z awansu do 1 ligi piłki halowej (2 poziom rozgrywkowy w Polsce!). Sezon 2018/2019 to walka z mocnymi drużynami ogranymi już na szczeblu ogólnopolskim. Po często zaciętych i mrożących krew w żyłach meczach, jako beniaminkowi udało nam się zachować status pierwszoligowców dla Zgierza!

Zobacz także

Dwa pożary na terenie powiatu. W akcji p…

Nadciągają burze z gradem! Wydano ostrze…

W sobotę kolory eksplodują w Poddębicach

W sobotę Powiatowy Dzień Zdrowia i Urody

Dołącz do Term Neru Poddębice. Wkrótce t…

Masz kredyt we frankach? Już ponad 60 os…

[ZDJĘCIA] O bezpieczeństwie podczas waka…

Upały nadciągają nad Poddębice. Jest ost…

Akcja w Poddębicach. 82-letni mężczyzna …

Termy Ner Poddębice: Dzisiaj mecz ze Sta…

Wypadek w gminie Wartkowice, samochód po…

Wypadek w Stanisławowie. Pojazd ciężarow…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Rozbudowane Tęczowe Pr…

Seniorzy Term Neru zremisowali w Strykow…

Wypadek w Sarnówku. Auto zjechało na pob…