Boruta Zgierz na drodze Term Neru Poddębice

Dodane przez LKS NER Poddębice

W środę (22 maja) zespół seniorów zmierzy się na wyjeździe z Borutą Zgierz. Pierwszy gwizdek został zaplanowany na godz. 18, a zawody poprowadzą sędziowie z programu szkoleniowego CORE, przeznaczonego dla młodych trzecioligowych arbitrów z całej Polski.


Wiosną oba zespoły spisują się zdecydowanie lepiej, aniżeli w minionej rundzie. Zespół trenera Patryka Ożadowicza zanotował w dwunastu meczach piętnastopunktową zdobycz. Zgierzanie, którzy jeszcze niedawno zamykali ligową stawkę dopisali do swojego dorobku siedemnaście „oczek".


W poprzedniej kolejce biało-zielono-czerwoni zremisowali przed własną publicznością 3:3, z broniącą się przed spadkiem, Pilicą Przedbórz. Bramki dla Term Nery zdobyli: Jakub Bistuła (dwie) oraz Jakub Owczarek. Dla rywala trafili: Jakub Tazbir, Oleksii Naidyshak i Wiktor Majewski. Zgierzanie wygrali natomiast na wyjeździe z rezerwami trzecioligowego Pelikana Łowicz 1:2. Gole na wagę trzech punktów zdobyli Łukasz Wiśniewski i Filip Markowski. Dla łowiczan trafił zaś Michał Fabijański.


Jesienią zdecydowanie lepsi okazali się biało-zielono-czerwoni, którzy na boisku Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie wygrali aż 5:1. Po dwa trafienia w tamtym meczu zaliczyli Igor Kania oraz Beniamin Tonn, a jedno dołożył Kamil Bartos. Honorowe trafienie dla zgierzan zaliczył natomiast Patryk Pietrasiak.


Po 27. kolejkach gracze Term Neru, mający z dorobku 34. punkty plasują się na dziesiątym miejscu, natomiast Boruta posiadający o dziesięć „oczek" mniej jest czternasty. Warto dodać, że od rundy wiosennej barwy Term Neru reprezentuje dwóch byłych graczy Boruty. Są to Jakub Bistuła oraz Patryk Retkowski.


Foto: Mariusz Niedomagała

Zobacz także

Dwa pożary na terenie powiatu. W akcji p…

Nadciągają burze z gradem! Wydano ostrze…

W sobotę kolory eksplodują w Poddębicach

W sobotę Powiatowy Dzień Zdrowia i Urody

Dołącz do Term Neru Poddębice. Wkrótce t…

Masz kredyt we frankach? Już ponad 60 os…

[ZDJĘCIA] O bezpieczeństwie podczas waka…

Upały nadciągają nad Poddębice. Jest ost…

Akcja w Poddębicach. 82-letni mężczyzna …

Termy Ner Poddębice: Dzisiaj mecz ze Sta…

Wypadek w gminie Wartkowice, samochód po…

Wypadek w Stanisławowie. Pojazd ciężarow…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Rozbudowane Tęczowe Pr…

Seniorzy Term Neru zremisowali w Strykow…

Wypadek w Sarnówku. Auto zjechało na pob…