Boruta Zgierz na drodze Term Neru Poddębice

Dodane przez LKS NER Poddębice

W środę (22 maja) zespół seniorów zmierzy się na wyjeździe z Borutą Zgierz. Pierwszy gwizdek został zaplanowany na godz. 18, a zawody poprowadzą sędziowie z programu szkoleniowego CORE, przeznaczonego dla młodych trzecioligowych arbitrów z całej Polski.


Wiosną oba zespoły spisują się zdecydowanie lepiej, aniżeli w minionej rundzie. Zespół trenera Patryka Ożadowicza zanotował w dwunastu meczach piętnastopunktową zdobycz. Zgierzanie, którzy jeszcze niedawno zamykali ligową stawkę dopisali do swojego dorobku siedemnaście „oczek".


W poprzedniej kolejce biało-zielono-czerwoni zremisowali przed własną publicznością 3:3, z broniącą się przed spadkiem, Pilicą Przedbórz. Bramki dla Term Nery zdobyli: Jakub Bistuła (dwie) oraz Jakub Owczarek. Dla rywala trafili: Jakub Tazbir, Oleksii Naidyshak i Wiktor Majewski. Zgierzanie wygrali natomiast na wyjeździe z rezerwami trzecioligowego Pelikana Łowicz 1:2. Gole na wagę trzech punktów zdobyli Łukasz Wiśniewski i Filip Markowski. Dla łowiczan trafił zaś Michał Fabijański.


Jesienią zdecydowanie lepsi okazali się biało-zielono-czerwoni, którzy na boisku Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie wygrali aż 5:1. Po dwa trafienia w tamtym meczu zaliczyli Igor Kania oraz Beniamin Tonn, a jedno dołożył Kamil Bartos. Honorowe trafienie dla zgierzan zaliczył natomiast Patryk Pietrasiak.


Po 27. kolejkach gracze Term Neru, mający z dorobku 34. punkty plasują się na dziesiątym miejscu, natomiast Boruta posiadający o dziesięć „oczek" mniej jest czternasty. Warto dodać, że od rundy wiosennej barwy Term Neru reprezentuje dwóch byłych graczy Boruty. Są to Jakub Bistuła oraz Patryk Retkowski.


Foto: Mariusz Niedomagała

Zobacz także

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Sa…

Wzmocniony Ner Poddębice wraca do walki …

Ogólnopolskie działania "Sierpniowy…

Ner Poddębice: Nowy prezes. Zmiany w zar…

Zbliża się Powiatowy Piknik Rodzinny. Sp…

Będzie bezpieczniej na drodze krajowej n…

Termy Ner Poddębice: Nieudana próba gene…

Zbliża się kolejna edycja biegu "Le…

Ponad stu wystawców i wyjątkowe artykuły…

Pieniądze na zabytki, granty sołeckie or…

[ZDJĘCIA] Wakacje z dzielnicowym. Działa…

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego…

[ZDJĘCIA] Wędkarze rywalizowali na zbior…

[ZDJĘCIA] Dwa swojaków, starszych, młods…

Spotkanie w sprawie publicznych połączeń…

Znamy pary drugiej kolejki Okręgowego Pu…

[AKTUALIZACJA] Niebezpieczny wypadek na …

Wypadek w centrum Poddębic. Osobówka zde…